Потрібен кльовий ЅММщег на удаленку

523

У велику компанію, яка розширює свою діяльність та сферу послуг, потрібен кльовий ЅММщик. Потрібна людина, яка знає чим відрізняється SMO від SEO, як використовувати і те й інше разом, як не треба використовувати SEO і як треба використовувати SMO. Потрібна людина, яка чітко розуміє різницю між контактом і фейсбуком, його аудиторії і рекламні можливості.

Природно, цей чоловік повинен вміти запускати рекламні кампанії в соціальних мережах, а так само розуміти, що дівчата зі статусом «заручена» гіпотетично можуть цікавитися весільними сукнями.

Незайвим буде розуміти, що такі блоги, як у них ефективно рекламуватися, як в них не варто рекламуватися і наскільки вигідніше покази та кліки в різних тематиках. Якщо ви ще зможете вести корпоративний блог, вам це буде додатковим бонусом.

Вимоги роботодавця

Обов’язки: просування клієнтських проектів в соціальних медіа, розробка стратегії і тактики просування, ведення клієнтських Fan pages і груп, участь в продажах послуг агентства (на рівні пропозиції концепції).

Вимоги: знання основних інструментів інтернет-просування знання ринку інтернет-технологій грамотний російська мова є досвід написання статей, релізів, повідомлень, рекламних текстів досвід створення і ведення спільнот в соціальних медіа

Потрібна людина акуратний, врівноважений.

Можлива віддалена робота з будь-якої точки земної кулі або в офісі. Місто Пітер. Місто класний. Щодо офісу з видом на Неву не обіцяю, так як ще не був у гостях в цьому офісі, але впевнений, там комфортно.

З приводу оплати праці: все залежить від результату, який ви продемонструєте. Гарне бабло на оплату добре виконаної роботи. Якщо є бажання попрацювати, напишіть пару рядків про себе на [email protected] з позначкою «ЅММщег». У листі вкажіть про себе все, що вважаєте за потрібне. Найголовніша інформація, яка цікавить — ваше портфоліо і досвід.

Ринок вже перейшов до того, що з’являються вакансії для досвідчених фахівців з гідною оплатою. Якщо ви такий — заявіть про себе.

Терехов.

Відео сьогодні про SMM в стилі SMM.