PR.Sape був інтегрований в функціонал ROOKEE

613

Сьогодні в інтерфейс сервісу ROOKEE був інтегрований функціонал PR.Sape. Тепер користувачі системи зможуть нарівні із звичайними біржовими посиланнями купувати «вічні» посилання в новинних блоках на трастових майданчиках Рунета.

У зв’язку з останніми подіями на ринку SEO-послуг, стало очевидним, що потрібно змінювати підхід до роботи з посиланнями, т. к. для більшості оптимізаторів це основний спосіб ефективного просування проектів в ТОП.

Багато професіоналів бачать вирішення цього питання в правильній комбінації продаваних видів посилань.

Тим не менш, до цих пір не існувало комплексного інструменту для зручної роботи з усім посилальних асортиментом: з необхідним набором функціоналу і його зручною автоматизацією.

Першим кроком на шляху до цього в сервіс ROOKEE стало впровадження можливостей PR.Sape для всіх користувачів сервісу.

Що ж отримають користувачі системи від здійсненого злиття двох передових сервісів?

  • Фінансові гарантії на покупку посилань — 6 місяців! Поденна оплата розміщення посилання протягом всього строку фінансової гарантії.
  • Висока якість майданчиків — перш ніж потрапити в PR.SAPE трастові майданчики проходять жорстку модерацію. Загальна надійність по системі — 98%, тобто пропадає тільки 2% посилань від всіх розміщень!
  • Швидка індексація куплених посилань: час індексації сайтів з Яндекс.Новини — в середньому 24 години, Google індексує сайти, які беруть участь у Google.News за 16 години!
  • Зняття посилання за бажанням користувача з можливістю повернення грошей.
  • Централізоване управління бюджетом на весь посилальний асортимент.
  • Природність купуються посилань — звичне для користувачів розташування і текст посилань сприяють тому, що за ним буде йти реальний трафік.
  • Висока точність перевірки параметрів майданчиків перед покупкою.

Інтеграція функціоналу PR.Sape в ROOKEE дозволить пошуковим оптимізаторам більш гнучко оперувати посилальної масою проектів, оптимально розподіляти бюджетів на біржові та новинні «вічні» посилання загального інтерфейсу.

Крім того, команда сервіс ROOKEE повідомляє про те, що напрям розширення посилального асортименту в системі не закінчиться впровадженням «новинних» посилань. Спільно з ще одним великим партнером вже розроблена і незабаром буде впроваджена унікальна товарна одиниця — вигідна пропозиція для вебмайстрів і ефективний спосіб просування для оптимізаторів.

Слідкуйте за новинами від сервісу ROOKEE!