Про інтернет маркетинг по-англійськи

649

Спонсор посту — Краща альтернатива платним архівів. Конверт 1:9. Реєстрація в LinkMonster.

Трохи думок і спостережень про те, як використовують інтернет в Англії і зокрема в Лондоні для реклами своїх товарів та послуг. По-перше, про безкоштовний інтернет WiFi — навіть в макдак довелося пройти чортову реєстрацію з айфона, залишити своє мило (ну або майже своє), щоб отримати безкоштовний доступ до мережі на середній похабності швидкості. У місті повно незапароленный точок доступу, тільки от після підключення до них треба заплатити через paypal або кредитну карту: або пару фунтів за добу, або 30 за місяць. Мене цей варіант не влаштував. Мені потрібен був ще й безлімітний мобільний інтернет, так що я пішов копати далі.

У підсумку купив сімку місцевого оператора під назвою 3 в ларьку типу «Евросети» і якогось пакистанця, заплатив за все про все 30 фунтів (близько 50 баксів) і отримав місяць безлімітного 3G інтернету на швидкості близько 2-3 мегабіт (у місцях з нормальним сигналом) та ще скільки то включених хвилин розмов з Британією в додачу. Одним головним болем менше. До речі, вже 3 тижні на ньому сиджу — роздаю через хотспот на ноут і цілком терпимо.

До речі кажучи, обдурили з букінгом (заселенням). За договором обов’язкова вимога було wifi в кімнаті. Не було такого, господиня запропонувала доступ за 1 фунт на добу (47 рублів). Як сказано вище, я вирішив проблему за ту ж суму, тільки ще інтернет завжди був в кишені і працював в будь-якому місці Лондона.

У п’ятницю був в одному пабі, куди мене запросила власниця, имигрировавшая сюди скільки-то років тому. Там відбувався концерт однієї місцевої групи — було дуже приємно послухати. Після однієї з пісень соліст попросив всіх слухачів знайти сторінку музичної групи в facebook і лайкнути її. Відчуваєте суть — не працюють тут з ботами. На відміну від рунета.

Тут повно QR кодів і їх активно використовують. У супермаркеті на пляшці з вином варто QR, який веде на сторінку facebook чи то бренду вина, то марки вина, розлитої в пляшку. Можу припустити, що в QR «вшито» дія лайкнути. Тобто сфотаете цей QR код — і відразу потрапляєте на потрібну сторінку і лайк ставите… Це вам не боти.

Про інтернет маркетинг по-англійськи

Про інтернет маркетинг по-англійськи

Про інтернет маркетинг по-англійськи

Про SEO та SMM (в результаті SEM) контори тут окрема пісня. Я подзвонив в одну, представився спеціалістом з інет маркетингу з Росії, попросився в офіс подивитися як вони працюють, поспілкуватися, все англійською природно. На хрін знає якомусь англійському скоромовкою мені щось довго і наполегливо говорили, в підсумку я нічого не зрозумів. Питаю — до вас можна прийти, у відповідь бла бла бла. З головним поговорити можна — бла бла бла. Я до вас завтра прийду — бла бла бла. Ви можете говорити повільно — бла бла бла……….

Підсумок один — тут все дуже дбають за свою репутацію. І впустити когось у свою зону «інтимності» — в жодному разі. Якщо інтерв’ю або поговорити — спочатку треба надіслати запитання. І не дай Бог там запитати що-то, чим можуть скористатися конкуренти. Дзвонив до речі в wearesocial.com. Поменяйть б їм секретарку чи що. Чи бота поставити на питання відповідати. То що мені бот на вагонах метро в Лондоні каже — я прекрасно розумію.

Про домени тут теж є цікаві кейси. Припустимо, що для нас домени типу самыйлучшийбар.рф не представляють цінності. Для них же щось подібне bestsummerholidays.com або bestsummerholidays.co.uk цінність представляють. Як правило, подібні домени зайняті і якщо на них немає сайтів, то або налаштований редирект на один з працюючих сайтів, або домен висить на парковці і там хитрим чином варто адсенс.

Вийшло зустрітися з росіянами, у яких є бізнеси в Росії і як наслідок є сайти, які треба просувати. Так як все під Росію, то і методи російські — і кидають, і пропадають, і просувають сайти навіть без оптимізації. Виконавці звичайно ж російські — наші рідні. І хоча ці російські бізнесмени і живуть в Лондоні не перший рік — суть інтернет маркетингу локальну поки що не розуміють. Рівень розуміння на рівні російського.

Спробували напроситися в гості в інші SEO компанії через листи по милу — реакції ніякої. Не люблять у них нашого «журналістського» брата. Просто в гості зайти, офіс пофоткать, поспілкуватися — нуль реакції. Або спам відразу всім попало, або такі листи відразу видаляються.

У мене є ще пара цікавих прикладів про заробіток в інтернеті в Лондоні — як заробляють і на кому. Вже по приїзду в Росію — у травні, розповім.

Терехов.

Постової — для того, щоб ваш Інтернет-магазин приносив максимальний дохід, просто реклами недостатньо. Залучити максимальну кількість потенційних клієнтів допоможе тільки грамотна розкрутка сайту. Ми знаємо, як це зробити!