Про РИФ КІБ 2011

628

Дуже просили цей постової вставити в пості про РИФ про послуги: оптимізація і просування сайтів — «Кінетика».

Жодного разу раніше не був на цьому заході, тому один раз відвідати його хотілося. А тут ще Олена Камская повідомила, що планує прибути на захід, так і була можливість забронювати собі житло прямо в самих Лісових Далях. Плюс це ж топове захід рунета. Плюс була можливість зробити доповідь про регіональному просуванні, про що я писав. Щоправда не зовсім відомих причин оптимизаторскую секцію просто знесли, але це був не привід відмовлятися від участі, тим більше що житло та харчування вже було сплачено.

Власне, вівторок, 19 квітня, вечір, Внуково, прилітає літак з Одеси вже не пам’ятаю яким рейсом, і хвилин через 25 з терміналу міжнародних рейсів показуються Олена з Дімою. Превед, одесити!

Було вже пізненько, московські пробки вже спали, тому за згодою іноземців ми проїхалися через центр Москви, щоб подивитися її нічну. Потім у ТЦ Європейського забрали ще одного товариша, з яким мені довелося жити в одному номері весь РИФ. А після до купи, вирішили повечеряти і вирушили на Пушкінську площу. Все ж нічна Москва красива, це факт. Тому покататися по ній все ж варто було.

Ну а далі в пошуках Ашана, що після 10 вечора вже не працює, ми рушили на ту саму Рубльовку. Дуже хотілося побачити Сифончика і Бороду, але, мабуть, в цей час вони вже спали у своїх «палацах», а у місцевих ми як то посоромилися про них питати.

Тим не менш, супермакет цілодобовий ми знайшли, це було Перехрестя з цінниками мінімум в три рази вище, ніж рязанські і навіть московські в спальних районах. Тому взявши за минимому води і там чого-то до пива рушили далі. На рубльово-успенському шосе я був в перший раз, дуже сильно дивувало кількість рекламних щитів прямо в лісі. Рублівка-таки. До речі було приємно побачити величезну розтяжку одного з клієнтів на пошукове просування.

Ну а далі докотилися до тих самих Лісових Далей, заселилися, покурили кальяну прямо в номері (ага, я його звичайно ж узяв з собою), ну і ніби як спати лягли.

Перший день Рифу

Прокинулися, поснідали (дуже смачно до речі), і пішли дивитися на разброды і хитання. Ми вчасно зайняли місця у великому кінозалі, щоб послухати спочатку доповідь Сергій Плуготаренко, а потім топів Рифу КИБа. У своїй доповіді він розповів про розвиток рунета за минулий рік.

А далі були посиденьки з керівниками яндекса, гугла і мейла, причому Аркадій Волож, керівник яндекса, демонстративно сів на окремий диван від мейлрушника і гуглоида. Переказувати деталі далі немає сенсу, ніби є навіть відеозапис.

Мені дуже запам’ятався кальян в наметі ivi.ru, який там пропонували всім бажаючим всі три дні Рифу. В цьому взагалі була така тру тусовка, де тусувалися не «рунетчики», а більше вебмастера. Там я зустрів стільки знайомих по онлайну, що навіть дивно. Враховуючи те, що моя фізіономія вже багато де «засвічена» пошук за картинками, то зазвичай першого впізнавали мене підходили вітатися. Перший день видався насиченим, так як сил на ентузіазмі і адреналинчике було хоч відбавляй.

Вечір закінчився роботою в холі з ноутом на колінах з піснями під гітару, які співали Максим Спиридонов і компанія. Ніколи ще не працював у такій творчій обстановці.

Другий день Рифу

Щось там було про стартапи, я ж відвідав рекламний бізнес в інтернеті і секцію Олександра Садовського «У пошуках щастя», де просто віджигав сам Садовський, Сергій Петреноко і представники пошукових систем. Дуже цікаві і актуальні речі розповідав Ігор Ашманов. Для мене була сама цікава і корисна секція за весь РИФ. Величезне спасибі за неї.

Ну а після мене понесло грати в пейнтбол від вебмані. Хотів пограти годинку, в результаті відіграли всі три години, але задоволені і з великою кількістю синців пішли «працювати» далі. А ввечері варили тайський суп Том Ям зразок. Варили в альтанці на березі Москви річки, яка в цьому місці за чутками ще досить чиста. Саму річку не бачив, а от кальян для невеликої компанії людина в 20 заряджав постійно. Як добре що я його взяв.

Третій день на Рифі

Розпочався він з секції Максима Спиридонова про компанію мрії. На жаль, встиг прослухати тільки Максима, а інших учасників послухати не зміг з причини сильної втоми, а попереду був ще шлях до Внуково, щоб відправити одеситів додому, а потім ще 200+ кілометрів до будинку по пробках і трасах з даішниками і ко.

Кілька фоток з Рифу

Про РИФ КІБ 2011

Вгадайте, хто є хто?

Про РИФ КІБ 2011

Цю фотографію я не міг не вставити.

Про РИФ КІБ 2011

Ну а тут пряме доказ про те, що по швидкості индексаци google рулить.

Інші фото можна подивитися у мене під фликре.

Звичайно, все в одному пості не опишеш. Тому розповім про те, що корисного для себе з Рифу виніс особисто я.

  • Особисте знайомство в офлайні з людьми, з якими знайомий був тільки в онлайні.
  • Корисні і приємні знайомства для особистого бізнесу.
  • Неформальне спілкування з топами (слід місяці планується два цікавих фоторепортажу з московських офісів топів).
  • Можливість плідно попрацювати в зовсім іншій атмосфері і оцінити яке воно.
  • Подивився як і з чим працюють інші, і звичайно ж щось перейняти для себе.
  • Пряме особисте знайомство з представникам сервісів і всякі плюшки від них.
  • Нарешті добрався до ІКЕІ щоб купити дитині тамтешню дитячі меблі…

На наступний РИФ планую поїхати, бо воно дуже й дуже корисно, приємно і в підсумку прибутково. Вдалих травневих свят.

Терехов.

Постової — дитяча стоматологія

Відео сьогодні про сучасний стильний будинок на рубльовці.