Про SEO аудити просуваються сайтів

566

Просуваємо в пошуку просування сайтів…
Сайти створюються, просуваються і монетизуються. Величезна кількість движків (CMS), яка існує в мережі, в дефолтному варіанті під потреби SEO не заточені. Це доводиться робити самостійно. Той же wordpress треба допілівать самому під потреби SEO — це ви прекрасно знаєте.

В процесі «допиливания» можна не те щоб забути про деякі нюанси, а не звернути на них увагу. А після переїзду, наприклад, на новий хостинг, новий дизайн, нову версію движка, після розширення функціоналу, оптимізації шаблону можна упустити деякі нюанси, які можуть виявитися не те щоб критичними, але значущими. Наприклад забути «склеїти» версії з www і без www. Каюсь, грішний, іноді забуваю про це.

А тут хлопці з стукнули seostopol.ru (реф посилання), запропонували послуги SEO аудитів сайтів. Один з пропонованих мною ресурсів їм на аудит я і відправив. Захотілося подивитися на результати просування в цілому незамыленными очима третьої неафилированной боку. Так як проект великий, довгостроковий, з цікавими бюджетами та видами на розвиток, то аудит я замовив.

В процесі SEO аудиту хлопці проаналізували

 • Текстові фактори (аналіз запитів і контенту, оцінка нудоти, точні входження, ЧПУ, наявність ключів скрізь, де необхідно, внутрішня навігація, актуальність і частота оновлення контенту).
 • Посилальні фактори (вихідні посилання на інші ресурси, внутрішня перелінковка, зворотні посилання на сайт, анкор).
 • Фактори у видачі (індексація сайту, навігаційні ланцюжки і швидкі посилання у видачі яндекса, відповідність проіндексованої сторінці її збереженої копії, перевірка регіону яндекса).
 • Технічні та інші фактори (час відповіді сервера, відповіді сервера, тяжкість сторінки, наявність редиректів, дзеркала сайту, наявність robots, перевірка на аффилиаты, карти сайту, перевірка на фільтри та санкції, перевірка на заперещенные методи просування, перевірка логів і помилок, помилки в коді сайту).
 • Додаткові фактори (верифікація домену, вік ресурсу, лічильники відвідуваності, наявність в каталогах ЯКа і DMOZ, участь в біржах посилань, панель вебмастера яндекса, географія хостингу і регіону, кількість доменів на ip).
 • Поведінкові фактори (статистика відвідуваності, наявність у видачі фавикона, перевірка фрагменту, наявність непошукового трафіку).
 • Причому не всі я вказав тут, було зроблено набагато більше. Звіт я отримав на 25 сторінок. Процитую кілька помилок, які виникли з причин, зазначеним у другому абзаці.

  Некоректно заповнені мета теги description і keywords на головній і деяких внутрішніх сторінках

  Відсутність заголовка h1 на головній

  Наявність прихованих повторюваних блоків в коді сторінок


  Не прописані alt у багатьох картинках

  Наскрізні лічильники по всьому сайту можна закрити тегом <noindex>

  Звертаємо увагу на дублі виду
  http://yoursite.com/page/task/
  http://yoursite.com/page/task
  Необхідно у файлі .htaccess зробити склейку подібних урлов

  В ПС google проіндексовані урли сайту з перенаправленням на сторонні ресури

  Редірект з несновоного дзеркала (з www) є 302м, «тимчасовим» перенаправленням (temporary redirect), який не передає посилальну вагу. Рекомендується змінити його на 301.

  Було виявлено наявність сайту www версією в індексі ПС google. Змінити дзеркало можна в панелі google webmaster tools.

  За великим рахунком всі помилки очевидні і не є чимось новим. З іншого боку, займаючись провижением сайту, ці помилки часто упускаються з виду. Виправлення цих помилок вкрай бажано, щоб при тих же самих діях збільшити пошуковий трафік. Аудитом я задоволений, він того вартий.

  Про вартість — вона починається від 5000 рублів за сайт. У мене, наприклад, SEO аудити починаються від 400 баксів.

  Замовити і задати питання по аудитів можна через:

  [email protected]
  ICQ 3309990
  Skype seostopol
  тел 8-495-668-06-26

  До речі кажучи — на сайті працює партнерська програма. На цьому так само можна заробити, якщо у вас своя студія і багато клієнтів, а аудит своїми силами ви не проводите по тим або іншим причинам.

  Терехов.

  Постової — Костянтин Бакшт «Смак життя».

  Відео сьогодні про суворий російський аудит, правда автомобілів.