Пятничний несеошный конкурс

589

В кінці посту перед вами відкриється один з графічних фрагментів дизайну terehoff.ru ще нераскрашенный. Там буде щось на зразок хоум пейджа, плюс там будуть публікуватися тільки обрані матеріали, не буде ніякої реклами, продажу посилань і іншої нечисті. Абсолютно білий ресурс, який буде працювати на мене і буде моїм хобі. А я дуже хочу щоб він був красивим і при кожному відвідуванні радував мій очей. Коли я робив ТЗ для студії jp-design-s.com, то наговорив їм багато чого, щоб мені в тому чи іншому вигляді хотілося б зустріти на сторінках свого хоум пейджа. Було приємно, що все це справа вони уважно вислухали і постаралися реалізувати.

Як ви можете здогадатися, назвав я багато чого. І цей фрагмент — всього лише один з чотирьох. Ну а конкурс власне в наступному. Ви напевно «почитываете» мій блог, як мені повідомили в одному з останніх листів. Так от, якщо почитываете, то мабуть в курсі про мої захоплення, наприклад про кальян та іншу «нечисть». Пропоную вам вгадати/припустити, які елементи розташовані на інших трьох графічних фрагментах майбутнього дизайну. Запуск «морди» хоум пейджа буде влітку — це стопудово. До запуску нічого показувати не буду. Тим не менне фрагменти у мене лежать роздруковані в принципі затверджені.

Хто вгадає максимальне число елементів інших трьох фрагментів — отримає контрольний та/або приз, рівний в рублях кількістю коментарів + кількість ретвітів + кількість лайків + число натиснутих google +1. Накрутки ретвітів не вітаються і будуть каратися. Ваші вгадування буду чекати в коментарях. Підіб’ємо підсумок на початку наступного тижня.

А ось він і фрагментег. Вдалих вам вихідних і свят.

Пятничний несеошный конкурс

Терехов.