Робота на результат або метод креативного роздовбайства більше не працює

632

Попиарим — перший і кращий хостинг для вордпресс від Hostenko.com. Автоматичне створення і хостинг сайтів на wordpress.

Власне сабж або як було раніше. Є завдання (таск), є дедлайн (термін виконання). Завдання чітко зрозуміла, вперед до реалізації. Дедлайн ділиться на п’ять частин, і перші чотири «робиться вигляд», що йде «робота» над завданням. В останню п’яту частину, коли терміни вже підтискають, ти збираєшся в кулак, викручуєш всі свої показники на максимум, неймовірними зусиллями спрямовуєш все що є креативного в мозок і завдання вирішуєш. Причому, як показала практика, ефективність результату коливається від 50 до 80 відсотків від потенційного результату (не плутати з ідеальним, до якого можна прагнути).

Власне, якщо говорити про результат, то він досягнутий, питання — якими зусиллями. Начебто і часу витратив менше, але в той же час витратив його якнайефективніше. Але до 100 відсоткової ефективності результату не досягнуто, а це вже не той результат. А вже не той результат — це вже не та непряма прибуток, профіт, який у більшості випадків приходить не в коштах, а в результаті — трафіку, продажу, реєстрації і тд.

У першому абзаці був описаний метод креативного роздовбайства, який особисто у мене ще місяць тому працював. В Єкатеринбурзі (буде окремий звіт) мене осінило, що метод перестає працювати. Не перестав, але вже перестає. І мене як струмом стукнуло, що потрібно переходити на інший рівень, робити крок вперед, піднятися вгору на одну сходинку, знову підняти планку. Бо більш серйозні завдання на більш серйозних проектах вимагають результату, а не роздовбайства, нехай навіть і креативного. А це вже планування, необхідність. Типу тайм менеджмент. Але не хочу зараз сухо писати про нього, краще потім буде описана практика на блозі — так цікавіше.

Трохи про роботу на результат. Пройшли ті часи, коли діалоги велися приблизно таким от чином:

  • замовник: потрібно один, два, три;
  • я: буде коштувати стопятьсот
  • замовник: терміни виконання?
  • я: коли я отримаю гроші
  • замовник: терміни виконання?
  • я: давайте спочатку вирішимо фінансове питання…

Тепер гроші і термін міняються місцями. Для мене тепер на перше місце вийшов результат. Гроші нікуди не подінуться. Не те, щоб у мене їх багато і я не боюся кидалова. Немає. Я знаю, що за результат гроші прийдуть. Або цей результат можна буде залишити за собою, що при інших рівних умовах може бути набагато вигідніше. Причому для мене. Працювати на результат вигідніше. До цього приходиш не відразу, але коли приходиш, розумієш, що не дарма працював і вдосконалювався. Працювати над собою треба. Тоді не зупинишся і будеш рухатися далі і вперед. Не зупиняйтеся. Якщо тільки поспати і відпочити.

Коли змінюються пріоритети з грошей на результат — мені здається це досягнення, нехай і не найголовніше в житті. Якщо при націлення на гроші ти впираєшся в стелю, то при націлення на результат стелі досягти складно. Не тому що він високий, а тому що він постійно піднімається разом з вами. Звичайно, планку в грошах так само можна піднімати, але ця планка — це якраз і є результат. Так що вперед.

Попереду звіти про РИФ і про Єкатеринбурзі. Залишайтеся з нами і вдалого робочого тижня.

Терехов.

Постової обладнання для морозива . Відео сьогодні — креативи на каву.