ROOKEE приручили регіони

595

Сервіс ROOKEE представляє новий реліз. З сьогоднішнього дня на ринку систем автоматизованого просування з’явився перший комплексний інструмент для просування регіональних проектів.

Останнім часом інтернет став активно проникати в регіони, з’явилися сайти, заточені під один або кілька різних регіонів, отже, з введенням в Яндексі поняття «регіональної видачі» з’явилося і «регіональне просування».

Для того, щоб ефективно просувати регіональні проекти, пошукових оптимізаторів необхідно виконувати певний пул завдань і мати певний набір інструментів.

Аналітики сервісу ROOKEE провели дослідження, в ході якого з’ясували, що на даний момент більшість сервісів вирішує лише частину завдань у процесі регіонального просування. Повного комплексного простого і зручного інструменту для роботи з регіональними проектами до теперішнього часу не міг запропонувати жоден сервіс.

Раніше, оптимізатори, свої «регіональні» проекти, змушені були самі моніторити позиції, генерувати анкор, визначати бюджет досвідченим шляхом і т. д. Система, на високому рівні працювала для Москви, не давала потрібних можливостей для просування в регіонах.

З сьогоднішнього дня в сервіс ROOKEE з’явився унікальний інструмент, який дозволить забезпечити ефективне регіональне просування під Яндекс.

У просуванні проектів під конкретний регіон є свої особливості та нюанси, починаючи з підбору сторінок і запитів і закінчуючи трафіком. Тому кожен крок роботи в сервісі ROOKEE доповнено нововведеннями з урахуванням цих особливостей:

  • Регіональний підбір сторінок. Правильний підбір сторінки для просування — запорука правильного витрачання коштів. В умовах регіонального просування підбір сторінок також зобов’язаний бути регіональною. Тепер користувачі сервісу ROOKEE отримали можливість підбирати сторінки, найбільш підходящі для просування в конкретному регіоні.
  • Регіональний бюджет. Для розрахунку бюджету по регіонах необхідно мати велику кількість інформації про посилання, що купуються на регіональні проекти. У сервісі ROOKEE — найбільша посилальна база в Рунеті, а отже, є більше інформації, тому пошук посилань навіть на найменші регіональні проекти більше не проблема, і точність підрахунку бюджету просування по раніше є кращою на ринку.
  • Регіональні анкори. Функціонал генерації анкорів з сервіс ROOKEE в новому релізі доповнився дуже важливою налаштуванням — додавання регіональних анкоров, що працює за унікальною технологією. Ядром технології є унікальний алгоритм пошуку регіонів у тексті, який потім, за бажанням користувача, може як додавати регіони, так і позбавлятися від їх згадування в текстах посилань.
  • Регіональний з’їм позицій. Досі в сервіс ROOKEE можна було збирати позиції тільки по Москві. З цієї причини користувачам, провідним регіональні проекти, доводилося використовувати для збору позицій по геозависимым запитам сторонні сервіси. З сьогоднішнього дня користувачі сервісу ROOKEE зможуть дивитися позиції проектів по кожному з 1250 регіонів Яндекса.
  • Регіональний трафік. Показник трафіку останнім часом стає все більш важливим параметром для оцінки якості просування. Тепер в сервіс ROOKEE з’явилася можливість за допомогою Google Analytics відстежувати пошуковий трафік, який прийшов на просувний сайт з регіонів.

Додатковим приємним бонусом для користувачів сервісу стала можливість перевірки на відповідність регіону просування в системі регіону сайту в Яндексі. Система автоматично перевірить приналежність сайту до певного регіону, і підкаже, якщо дані не збігаються. Це допоможе оптимізаторам уникнути помилок в просуванні.

Новий функціонал в сервіс ROOKEE дозволить вам успішно просувати існуючі регіональні проекти, максимально точно охоплюючи вашу цільову аудиторію і найбільш ефективно освоюючи ваш бюджет.

За більш детальною інформацією звертайтеся у службу підтримки користувачів сервісу ROOKEE ([email protected]).

А між тим linux ubuntu рулить.