Rotapost інтегрується в Sape

604

Rotapost інтегрується в Sape

Тільки що в кулуарах на ProofSeo дізнався аццкий інсайд, що весь функціонал rotapost буде доступний через інтерфейс sape. Це означає, що грамотні оптимізатори, які користувалися для просування тільки sape зможуть легко і просто купувати постові, прес-релізи та огляди в блогах, значно розширивши й поглибивши свій інструментарій для більш тонкого просування під google.

А це означає, що різко зросте число рекламодавців-оптимізаторів і вебмастерів-виконавців. А це означає, що якщо у вас є якісні блоги, то ви зможете збільшити свій заробіток за рахунок продажу постових, публікації прес релізів і платних оглядів за рахунок збільшення числа пропозицій.

Те, що постові під google рулять, я писав не раз, крім того, не раз переконувався на власній практиці. Крім того, інтеграція саме з rotapost мені приємна тим, що я користуюся тільки цією системою для купівлі та продажу постових. На мій погляд саме в ротапосте оптимальні наступні показники: якість майданчиків, критерії відбору майданчиків, цінники на посилання, терміни виконання завдань, високий відсоток «живих» майданчиків, над якими ведеться робота.

Коментар від Костянтина Леоновича, менеджера проектів Sape. Посилання з блогів цікаві як seo складова для просування в інтернеті, так і в SMM, тому інтеграція з ротапост буде цікава як оптимізаторам, так і інтернет маркетологам широкого профілю. Ми будемо намагатися підтримувати високу якість прийнятих блогів, вводимо додаткову модерацію після ротапоста.

Коментар Дмитро Голополосова, творця Rotapost. Я бачу інтеграцію блогів в посилальні біржі першим кроком до освоєння SMO, а значить і переходу від простої купівлі посилань до більш комплексного позиціонування компаній і брендів в мережі інтернет. Ми не збираємося зупинятися на блогах і в планах у нас багато соціальних факторів, які ми будемо обробляти.

Сервіс поки що в беті, всім хто хоче взяти участь у тестуванні нового функціоналу, надсилайте свої запити разом з ніком на [email protected]