SEO консалтинг і SEO консультанти — актуальність

588

Почну з простого прикладу. Був у Лондоні. Вийшли на мене власники юридичної агенції, які здійснюють повний юридичний супровід по імміграції сімей з Росії до Великобританії. Клієнти — люди з щомісячним доходом від 20-30к баксів, все серйозно. Гроші заробляють, якщо вміють.

В один момент зрозуміли, що їм потрібен сайт. Замовили сайт у знайомих знайомих і прийшли до висновку, що вийшло офігєнно, особливо дизайн. З точки зору юриста він може і вийшов офигенным, а от з точки зору маркетолога немає. А з точки зору ЅЕОшника взагалі жахливим — подивіться вихідний код. Сам сайт знаходиться за адресою http://www.talancitygroup.com/ та за адресою http://talancitygroup.com/. Я думаю ви зрозуміли тонкий небританский гумор)).

Йдемо далі. Сайт зробили, потім знайшли знайомих знамых через знайомих і почали просувати з фіксом в районі 1000-2000$. Просували 2 місяці, не побачили результатів і відмовилися. Нібито з’явилося відчуття, що їх обманюють. Напевно їх дурили, тому що сайт як був неоптимизированным, так він неоптимизированным і залишився, причому за ці 2 місяці виконавець навіть не заїкнувся, що з сайтом щось треба робити зсередини.

Коли ми зустрічалися з представниками компанії в Лондоні, стадія роботи над сайтом була наступна: «знайомі інших знайомих» зробили свою пропозицію на просування, сказали що з сайтом щось треба робити і запропонували переписати сайт під свій движок і далі вже просувати.

Мене збентежило те, що сайт посадять на «свій» движок — це майже як підсадити на голку. Щоб потім брати гроші за супровід. Ну а просування окремо. Хочеться просто сказати, що окрема голка.

Все це було в квітні. І сайт повинні були посадити на голку у квітні. Зараз червень, середина, змін немає. Сайт, як і раніше висить неоптимизированным. По ключам я зумів його знайти тільки в директе. З Рязані… В принципі націлювання може і нормальний, але основна цільова аудиторія в Москві… В результатах московської видачі я так і не зміг його знайти в топ 50 по різним джерелам.

Для чого, власне, їм потрібен був я. Вони запропонували мені взяти участь у цьому процесі як незалежного фахівця, щоб я зі своєю незалежною нічим не афілійованої точки зору сказав, «обманюють» їх чи ні. Скажу відразу, якщо зараз гроші за просування сплачуються, то обман є.

Тепер про нас

Поки що через цей блог, а потім і через наш корпоративний сайт (Андрійко сказав що в цілому дизайн вийшов тру), процес становлення якого я смакую, ми анонсуємо послугу SEO консалтингу або SEO консультатства, втім сильно не принципово).

Суть послуги: у вас є сайт, вам його треба просувати, вже просуваєте через когось, вам не зовсім зрозумілі всі ці терміни, ви не зовсім розумієте, що точно треба робити, а чого точно не треба робити? Вам колись у все це вникати і розбиратися? Ми готові вас проконсультувати з цього питання.

Фахівцю достатньо переглянути вихідний код сайту, щоб зрозуміти, чи займаються їм оптимізатори чи ні. Ну а далі можна оцінити ефективність роботи над сайтом оптимізатора в цілому і проаналізувати текстові фактори, структуру сайту, вміст лендингов і багато чого ще. Та й посилання теж можна буде проаналізувати.

І на підставі цього зробити висновки не про придатність того чи іншого оптимізатора (компанії), а про ефективність просування сайту. Ну а далі вже вирішувати власнику сайту, в якому напрямку працювати і з ким.

Шановні власника сайтів, якщо вас просувають і вам не зовсім зрозуміло, що взагалі відбувається, пишіть нам за контактами. Будемо раді допомогти.

Ну і на затравку старий бородатий пост — 8 хитрощів, використовуваних SEO консультантами.

Терехов.