Сервіс countingtweets на блозі Терехова

495

Спочатку подивіться самі гучні рекламні ролики за останні 20 років.


Побачив анонс цього сервісу тут і вирішив подивитися, що він покаже для блогу Терехова. Посилання на перевірку тут. Власне в чому суть сервісу — легко і просто отримуєте кількість твітів посилань на поточній сторінці. Як показало тестування сервісу, кількість ретвітів через кнопку твіттер не завжди збігається з кількістю твітів сервісу countingtweets. Але це за великим рахунком дрібниці. Суть сервісу, швидко і наочно показати «витируемость» сайту. Для чого — це вже інше питання. Один із варіантів відповіді — оцінити популярність і якість контенту.

Кількість твітів countingtweetes береться з даних сервісу topsy.com. Наприклад для останнього поста про діамантові руки посилання виглядає так — http://topsy.com/www.terehoff.com/terehoffs-brilliance-hands.html?utm_source=otter.

Ну а тепер ще скриншотики з циферками. Бачимо, що стимул, главмед ретвитнуты нуль разів, а блог Терехова багато разів, тільки ось цифра не відобразилася. Скільки багато — нижче побачимо.

Сервіс countingtweets на блозі Терехова

Як мабуть, головна сторінка блогу Терехова твитнута 133 рази. Один раз ретвітнута сторінка «реклама». А ефективний сервіс для просування в google ретвитнут 91 раз. Це моя реффка.

Сервіс countingtweets на блозі Терехова

Йдемо далі і дивимося на дані ретвітів кнопки твіттера і кількості твітів за даними countingtweets. Бачимо що 12 і 14 відповідно. Насправді це невелика розбіжність, я думаю, що якщо порядки твітів будуть сотні, то різниця у відсотках залишиться приблизно такою ж.

Сервіс countingtweets на блозі Терехова

Переходимо в сайдбар. Тут є цікаві дані. Наприклад кнопки з всякими твіттера, рссками і фейсбуками ні разру не твитовали, та і немає чого, власне.

Сервіс countingtweets на блозі Терехова

Йдемо далі вниз по сайдбару. Якщо брати приклад великі сайти, у яких є віджет з топовими сторінками, то наочний аналіз буде дуже інформативний. Цифра 133 підсвічена жовтим кольором, що говорить про кількість твітів більше 100. Іншими квітами підсвічуються числа понад 500 і більше 1000 твітів.

Сервіс countingtweets на блозі ТереховаА от далі по сайдбару сервіс не «побіг». Мабуть є обмеження на аналіз кількості посилань на одну сторінку.

Сервіс countingtweets на блозі ТереховаСервіс цікавий, швидкий і головне наочний. Я думаю, що найближчим часом він «обросте» новими корисними фічами і буде розвиватися далі. До речі, скоро на блозі буде огляд ще одного дуже цікавого і функціонального сервісу під твіттер.

Терехов.

Постової — мануал: швидка і якісна установка denwer на власний комп’ютер.

Відео сьогодні — кумедний ролик про твіти з однією з російських пісень для дітей.