Система медійної реклами wizard-banners

620

*На правах реклами

24 лютого 2011 року компанія Wizard оголосила про запуск бета-версії нового сервісу Wizard Banners, який разом з Wizard Files, Wizard Zip, Wizard Traffstock і Wizard Traffic став 5 партнерським проектом. Його завдання — створення унікальної системи медійної реклами, від якої виграють не тільки рекламодавці, але і власники сайтів.

Wizard Banners — унікальна система медійної реклами. Ще один сервіс від команди wizard. Wizard Banners — це найбільш вигідний курс купівлі, розширені можливості таргетингу за обсягом і часу поставок, інтуїтивний інтерфейс. Продавайте свій трафік ще вигідніше!

Вирішивши не винаходити велосипед, компанія розробила Banners на тій же платформі, що і всі минулі проекти – зручною, швидкою, з хорошим юзабіліті. Крім того, якщо ви вже є користувачем Wizard Traffic нова реєстрація вам взагалі не потрібна. Зайдіть під своїм звичайним логіном і паролем і вже сьогодні, підключивши свій сайт до нової системи, почніть заробляти. До речі, швидкість додавання сайту в партнерку, а також гнучкі умови участі в ній – це безсумнівний плюс нового сервісу.

Забезпечуючи викуп всього Ru-трафіку (на момент бета-тестированния поки у форматі Rich-Media-за ставкою 40 руб. за 1000 показів) Wizard Banners здатний монетизувати ті сайти, які здаються зовсім безнадійними, а для інших є гарною можливість збільшити заробіток просто і без проблем. Але, там де широкі можливості є місце і для кількох суворих правил, які, щоправда, цілком адекватні і покликані зробити цю систему не тільки зручною і прибутковою, але і надійною.

Зокрема в розділ «заборонених заклять» потрапили букс, surf і CAP трафік, накрутка і злив низькоякісного трафіку. Також, не можна одночасно розміщувати на одній сторінці коду bodyclick, popunder або rich-media, зате дозволено ротатор. При використанні будь-якого із зазначених засобів вас тут же забанять і не виплатять зароблених грошей. Звичайно, крім позитивних технічних моментів є і відомий Wizard’а івський супорт, який, як вони стверджують, став ще більш чарівним. Відповіді на всі питання ви отримаєте практично миттєво, а час модерації сайту для включення його в систему зведено до мінімуму.

Наостанок, про найприємніше – виведення. Враховуючи досить високі ставки і зручну систему, можна припустити, що система почне добре працювати на вас. І тут, творці подбали, щоб гроші виводилися як за помахом чарівної палички: або стабільно кожен четвер, або ви в будь-який момент можете замовити достроковий вивід через саппорт.

Wizard Banners має всі можливості стати однією з найбільш популярних і зручних систем з продажу\купівлі трафіку, тим більше, що творці зовсім скоро обіцяють викуповувати всі найпопулярніші формати.

Терехов.

Постової — для всіх власників великих проектів компанія Adivohost пропонує дешеву оренду сервера в Голландії з цілодобовою підтримкою.

Відео сьогодні — повітряний акробат.