Скачати безкоштовно книгу «Як створити блог з 10000+ передплатниками»

633

Скачати книгу можна, зрозуміло, безкоштовно. Ця книга Глена Аллсоппа, автора блогу viperchill.com не без допомоги добрий людей була перекладена на російську мову і доступна для скачування абсолютно безкоштовно з цією чудовою посиланням. Спробуйте і не пошкодуєте.

Виявляється, я теж доклав своїх зусиль до появи цієї книги в світі, в тому числі і цим постом.

З особистих вражень: пробігшись по книзі, правда вже в російському варіанті, можу сказати, що товариш Глен Аллсопп що називається в темі і практик, знають звідки ростуть ноги у передплатників блогу і яка довжина вій цих передплатників. Онлі красива і жива практика, ніякої попси і води. Більшість рад реально з практики, правда, щоб добитися результату і настанови виконувати, треба буде сильно над собою попрацювати.

Від себе скажу, що якщо у вас стоїть завдання зробити ресурс з красивими циферками, якими потім можна буде «козирнути» в рейтингах, то сенсу витрачати час на прочитання книги і вже тим більше на створення якісного ресурсу немає. Простіше циферки намалювати.

А от якщо вам хочеться створити гарний ресурс і зібрати навколо себе базу лояльних користувачів, з якими ви будете ділитися власними думками, досвідом, знаннями, результатами експериментів і так далі — вперед до вершини. Я вам можу побажати не тільки успіхів, але і цікавих набитих гуль, без яких нікуди.

Терехов.

Ну і постової для одного з слухачів курсів Artox Media — seo-ривок.