Статистична прокладка для безпеки…

603

… або як не розповідати про себе зайве. Відразу обмовлюся, що швидше всього половина аудиторії цього блогу в курсі, тому розповідаю для іншої половини. Сучасна техніка і прогрес зробили крок настільки далеко вперед, що тепер ми можемо бачити що користувач робить у нас на сайті, причому чи не в реальному масштабі часу. Для цього є багато сервісів, але для «тупо» оцінки відвідуваності, конверсії і всього іншого найчастіше ми використовуємо google analytics і yandex metrica.

Прогрес все одно не любить стояти на місці, з’явилися сервіси автоматизованого просування, які спочатку самі навчилися купувати посилання, перевіряти їх індексацію і навіть вважати відвідуваність по просуваються запитам. Для цього, щоправда, доведеться ввести логіни і паролі для доступу до вашого гугл аналитиксу і вашої яндекс метриці. А ще є webmaster.yandex.ru і google webmaster tools…

Я не в якій мірі не намагаюся натякнути, що вищеназвані сервіси ненадійні в плані зберігання ваших персональних даних (хоча я хз, чи є це персональними даними). Добре, в плані зберігання ваших логінів і паролів. Я більше ніж впевнений, що в цьому плані все дуже надійно (секурно від слова secure). Але вебмастера безпека береже. Пам’ятаєте, як sony зламали. Естетсвенно, там інший рівень і ми з вами в порівнянні з sony ніхто. Але зайва обережність, яка забезпечується 20 кліками мишки і 25 кліками по клавіатурі не завадить.

Так навскидку, представтье, що з вами буде, якщо доступ до вашого основного облікового запису gmail отримають треті особи? А адже багато хто на yandex акаунтах багато чого зберігають…

Статистику google analytics і yandex metrica можна розшарити, доступ до google webmaster tools і webmaster yandex можна передати третім особам. А значить можна створити це так зване третя особа (гаранта або прокладку), якою можна передати все дані «для читання».

Іншими словами, реєструємо аккаунт в гуглі і яндексі, передаємо (расшариваем) туди всі дані які потрібні, додаємо сайти в панелі вебмайстрів. І дані цих акаунтів згодовуємо в сервіси скрізь де це треба. І спимо на півгодини довше кожні добу, тому що спимо спокійніше. Вдалого робочого тижня.

Терехов.

Поствой — створити шаблон для сайту

Відео сьогодні — льотчики розважаються на надмалих висотах.