Статистика блогу Микити Медведєва

659

Блог Медведєва, веде Медведєв Микита і пише в ньому про просування сайтів, заробіток в інтернеті та потихеньку намагається влитися в SEO-тусовку. Основне завдання блогу — зробити його нечитабельним і популярним.

На блозі в основному публікуються тематичні пости, що є плюсом в такий непостійною тематики як Пошукова оптимізація. До блогінгу я докотився ось як — спочатку я дізнався про SEO, це було десь близько 2-х років тому. Рік я витратив на оптимізацію різних сайтів на замовлення. Далі я просто заробляв гроші на різних приватних продажах, в основному оголошеннями на форумах і в соціальних мережах. Потім почав читати SEO-блоги МастерХ, Соснівського та Терехова. Після чергового поста від Сосновського, я сказав собі: «Гей, а я можу розповісти про цьому аспекті SEO-тематики набагато більше, ніж він.» Власне, після цього і з’явилося бажання, а потім і можливість завести SEO-блог.

Статистика блогу Медведєва за березень

  • Трафік з yandex — 500(запит «Русское SEO» набирає обороти)
  • Трафік з google — 1500(Той же запит «Русское SEO» + на 1 місці по ключу «Блог Медведєва про SEO»)
  • Трафік з соціальних мереж — 30(в основному з кросспостінг)
  • І на початку тижня почав експерементувати з рядками Daos-типу. Купив за 1000 показів на 10 різних популярних SEO-блоги. Зрозумів, що тут головне правильно вибрати заголовок.

Наприклад, заголовок «Блог Медведєва.» на одному блозі CTR був близько 5%, а на іншому блозі, де я розмістив стрічку з заголовком «Блог Медведєва. Медведєв дістався до SEO!» CTR зашкалював за 15%.