Став директором B2Blogger Russia

583

Поки я тут в Лондоні вивчаю англійську мови і фотографую пам’ятки, заодно став директором російського представництва B2Blogger.com. З чим мене привітав Олександр Сторожук, засновник B2Blogger. Що ж, сьогодні в пору пити шампанське, треба тільки буде його ще відшукати в тутешніх супермаркетах.

Що таке B2Blogger?

Насамперед це платформа для роботи з прес-релізами. Наприклад ви велика компанія і у вас з’явився новий інформаційний привід, пов’язаний з вашою діяльністю (ви випустили новий продукт, товар або послугу) — ви намагаєтеся донести повідомлення про це широкій аудиторії, використовуючи ЗМІ. У цьому допоможе B2Blogger.com, причому зробить це ефективно.

Можливості сервісу

B2Blogger.com пропонує розмістити ваш прес-реліз у своїй стрічці новин, яку їхня увага зосереджується на сотні журналістів. При цьому ваша новина буде розіслана по базі ЗМІ, що забезпечить з півтора десятка хороших передруків (кожне розміщення безпосередньо варто було б не менше 100 USD) і ще шлейф посилань, який утворюється в результаті передруків. Де і скільки розміщень буде заздалегідь компанія зазвичай не розкриває, тому що це сильно залежить від самого матеріалу. Кожна розсилка в кінцевому підсумку супроводжується звітом, який, до речі, здійснюється її ж сервісом інтернет-моніторингу.

Крім розсилки, сервіс дозволяє гарантовано розміститися в стрічках конкретних ЗМІ, зараз на вибір представлено більше 200 інтернет-видань. Годиться такий варіант при потужної PR-кампанії, коли необхідно просурмити в усі потужні ЗМІ одночасно.

У платформи 850+ постійних клієнтів. Серед них ряд банків, страхових компаній, заводів, фабрик та мануфактур. Але користуватися цим інструментом воліють навіть засновники інтернет-стартапів. Сьогодні сервісом користуються близько 20 стартапів, яка порушила понад $1M інвестицій у 2010-2012 роках.

Чим B2Blogger може бути корисний SEO фахівців

  • Перш за все, сервіс пропонує розміститися у своїй стрічці з активними посиланнями за 30 USD. При цьому ви отримуєте активні посилання в тексті на сайті з ТИЦ 1100 і PR морди 5. Заголовок прес-релізу буде транслюватися ще 10+ агрегаторах, тому з точки зору ціни, кількості та якості, вигідніше варіантів я не бачив.
  • Для завдань SERM дуже ефективний інструмент для первинної очищення карми — запустили прес-реліз в десятки видань і моніторте видачу по потрібних запитах. Чим ефективніше зробите прес-реліз, тим ефективніше буде вирішена задача SERM.
  • Посилання за яким клікають — таким чином, у принципі можна отримувати і трафік. Ніж «голосніше» і цікавіше буде заголовок, чим грамотніше написаний прес-реліз з анонсом інформаційного приводу, який висвітлений у вас на сайті, тим більше трафіку і переходів ви отримаєте.Ну і як наслідок поліпшення і прискорення індексації, приріст ТИЦ, поліпшення ранжирування і тд.

Ну і як наслідок поліпшення і прискорення індексації, приріст ТИЦ, поліпшення ранжирування і тд.

Партнерська програма

Куди ж без партнерки? Ось моя реф посилання B2Blogger. Ви собі зможете зробити таку ж, тільки з іншим ID. І зможете заробляти на залучених партнерів. За умовами партнерки ви будете отримувати 10% з кожного продажу послуги B2Blogger.

Так що велкам. Терехов.