Teaser.cc — дивимося в бік езотерики

565

Езотерика — це щось таке, що моя свідомість не хоче брати до уваги. Є категорія жінок, для яких езотерика як для мене інтернет.

Езотерика в перекладі з грецького означає – внутрішній. Термін езотерика виник в епоху еллінізму (4-3 ст. до н. е..) і означав тайноведение, «внутрішню доктрину» релігійного, філософського чи іншого вчення, доступну лише минулого обряди вищих присвят, на відміну від екзотеричної, «зовнішньої», вивчення якої не тільки було загальнодоступно, але і ставилося в обов’язок всім.

Загалом це те, що явно десь поза межами моєї свідомості. А ось жінки, яким нудно (а таких дуже багато), це справа люблять підсаджуватися. І трафіку (як і таких жінок), достатньо, щоб суворим і не дуже суворим вебмайстрам заробити на хліб з червоною ікрою.

Ось і під цю справу тізерна партнерочка є teaser.cc. На ній і зупинимося.

Якщо ви зустрічали тизери на великих відвідуваних майданчиках, то можливо помітили, що очено часто на тизерах зустрічається слово «безкоштовно», наприклад безкоштовно подивитися фото ню або безкоштовно щось отримати, а при кліці переходьте на підсумкову сторінку, то розумієте, що там не зовсім все безкоштовно. А як часто бачите на тизерах фото знаменитостей, типу як Заворотнюк розлучається або Волочкова виклала свої фото НЮ. Знову ж таки, при переході ви в більшості випадків отримаєте не зовсім те, що планували побачити після перегляду тізера.

В Тизер.ЦЦ такого немає. Відсутня у тизерах «Безкоштовно», відсутня у тизерах прямі вказівки на знаменитостей, все наочно, все чесно. При чому не тільки в тизерах, але навіть в (так званих) прокладках рекламодавців.

На відміну від інших сервісів, Тизер.ЦЦ прагнути скоротити до мінімуму рекламу «чорних» обманних сервісів, Якщо ви вебмайстер і розміщуєте у себе блок Тизер.ЦЦ, то можете бути впевнені, що модератори сервісу стежать за «лицеприятностью» реклами, а сервіс у цілому намагається шанобливо ставитися до відвідувачів вебмастерских майданчиків і до рекламодавцям.

Іншими словами, як для рекламодетелй, так і для вебмайстрів на вході працює модерація, щоб всякі «безкоштовно», «швидко» і «Гола Заворотнюк» не показувалися користувачем якісних майданчиків.

Приклади рекламних тізерів партнерки на сайті http://calendar.astromobile.ru/. Все чітко і по справі. «Нудьгуючі» дівчатка будуть клікати конкретно.

Teaser.cc — дивимося в бік езотерики

Сильно мене порадував той факт, що в розділі контакти зазначено юридична особа і дано всі реквізити. Це говорить про те, що сервіс дійсно білий і дорожить своєю репутацією, про що говорить оперативна і бадьора технічна підтримка, як по асьці, так і по милу.

Teaser.cc — дивимося в бік езотерики

Ну і нарешті вебмайстру партнерка дає:

  • стабільний дохід;
  • виплати щотижня на WebMoney;
  • повна статистика по кожному з ваших сайтів;
  • лише тематична реклама на Вашому сайті;
  • висока вартість переходу.

А рекламодавцю:

  • цільову аудиторія;
  • оплату тільки реальних відвідувачів;
  • ту ж докладну статистику;
  • широкі можливості налаштування реклами;
  • і індивідуальний підхід.

Партнерка співпрацює з такими великими езотеричними майданчиками, як AstroMeridian.ru, Calendar.AstroMobile.ru, AstroScope.ru і не збирається зупинятися на досягнутому.

Пробуйте і заробляйте.

Терехов.

Постової — SEO форум SEOCafe.info