Традиційний пост, правда з Хургади

603

Є така негласна традиція у блогерів — писати про те як і де вони відпочивають. Наскільки вона жива і актуальна, сперечатися не будемо. Просто хочу поділитися з вами тим, що і як у мене в даний момент начебто як в Африці, точніше в Єгипті, ще точніше в Хургаді.

На морі я толком не відпочивав три роки. Спочатку весілля і квартира, потім дитина ще зовсім маленький, а тепер він підріс і радіє життю і відпочинку разом з татом і мамою. Ще більше відпочинку радію я. В принципі вже три доби тут пройшло і я вже відчуваю себе повністю відпочив. Відсутність безкоштовного інтернету, елітне бухло з дьютика, непогане харчування ол інклюзів, 32 градуси за цельсієм, тепле море з кораловими рифами (сьогодні бачив маленьку мурену)))), що ще потрібно для відпочинку.

Інтернет тут коштує 5 баксів півгодини, але швидкість приемлимая. Єдине — дорого. Реально дорого. В цьому є і плюс — не фіга працювати на відпочинку :). Заздалегідь вибачаюся перед тими, хто пише мені на пошту і кому я не відповідаю. Відповім в кінці тижня, як повернуся в нашу холодну Рашу.

Годують тут добре, поять так само непогано, наливають майже без проблем. Вже примудрився поплавати з аквалангом вздовж коралових рифів, напевно повторю ще.

Традиційний пост, правда з Хургади

UPD. Інтернет за 5 баксів в півгодини просто руйнівний — знайшов тут поруч містечко з умовно халявним вай фаєм — треба замовити кальян, після цього можна сидіти і спокійно працювати в самому кафе. Відмінний варіант. І навіть твіттер працює, хоча ніби як в свій час його забороняли.

Робота настільки цікава у мене зараз, що навіть в Хургаді вдалося зустрітися з колегами з ЅЕОшной галузі. Ввечері погуляли по Хургаді, покурили кальян, понакупались сувенірами.

Без відповіді листів — вооо. Цікавих пропозицій — вооо. Нових тасков — ще більше. Вибрався на пару годинок попрацювати і розгребти плинність, щоб у неділю по прильоту додому не впасти від тяжкості навалилися справ. До зв’язку в неділю.

Постараюся після повернення написати докладний пост з великою кількістю фоток про те, як все було, де ми облажались, де реально облажались, чим займалися і чим би займатися не варто. Ті поділимося своїми думками про те, як можна було б зробити краще. Поділитися вже є чим, повірте. Так що не губимося.

Терехов.