Трафік з живого 38 тисячі фолловерного облікового запису

640

При підтримці дуже хорошого варіанту для швидкого залучення трафіку з Твіттер, Вконтакте та інших соціалок — скрипт соціальних голосувань Избирнет — є ефект і для SEO.
Знову ж таки живий експеримент був проведений вчора. Англомовний Ресурс. Твіттер англомовний. Автор живого твіттер акаунту — співзасновник найбільшої світової конференції Affiliate Summit, так що в дійсності кількості фоловерів можна не сумніватися, так само як і в тому, що всі вони живі люди, а не твіттер боти. Зв’язалися з людиною через зворотний зв’язок на його персональному блозі, відповідь отримали оперативно, так само опертивно відправили питання і досить швидко отримали досить короткі відповіді. Треба подумати як краще англомовних колег намагатися розговорити на багато букаф…

На момент публікації у даного твіттер акаунту такі показники.

Трафік з живого 38 тисячі фолловерного облікового запису

Як ви выдите, ні краплі не массфоллоовер, можете самі в цьому переконатися. подивившись на співвідношення твітів/фолловленных/фоловерів/списків. Та й не думаю, що один з головних у Affiliate Summit буде массфолловить, швидше його будуть фолловіть все :). Це вам не куплені фоловерів)).

Ну і по-старому з ним було опубліковано інтерв’ю, яке він благополучно ретвітнув. В підсумку стали чекати трафіку…

Подивіться но на статистику приросту фоловерів twittercounter.com/affiliatetip. На всякий випадок заскриншотчу.

Трафік з живого 38 тисячі фолловерного облікового запису

Affiliate Summit проходив з 8 по 11 січня. З 11 січня по сьогоднішній день досі публікуються звіти, відео та фото. Це можна побачити через twinitor. Судячи зі звітів, конференцію відвідало понад 5000 чоловік, так що неоране поле з потенційних фоловерів у Шоуна було. Як ми бачимо максимальний приріст був з 15 по 16 січня, коли всі повернулися з заходу, відійшли і стали публікувати звіти. До речі кажучи, в рунеті таких потужних сплесків фоловерів поки що не спостерігається, мабуть розмах не той поки що. До речі корисна посилання як оцінити твіттер ефект в режимі реального часу.

Ну а тепер про трафік. Як ви думаєте, скільки його було, враховуючи те, що твіт був опублікований приблизно в середині дня по їхньому, американському? Всі відповіді приймаються тут. Самому точно або близько вгадав приз в писят (50) баксів.

Терехов.

Постової — справжні ігрові автомати онлайн купити/спробувати.

Відео сьогодні про прикольну презентацію apple magic tracpad, який сьогодні до мене приїхав.