Трохи про поїздки на цьому тижні

660

Ye-ye — ukrainian and russian brides for marriage, best ukrainian women!

Поки ви читаєте цей пост, я перебуваю в дорозі з Рязані в столицю. У столиці день буде насичений. Головна мета відвідин Москви — фоторепортаж з офісу топової біржі посилань рунета. Спеціально біржу не називаю, щоб зберегти хоч якусь інтригу. Хоча для тих хто в темі може бути два «топових» варіанту, так як я не сказав про метод оплати посилань — щомісячно чи одноразово. Впевнений, що особисте знайомство з хлопцями з біржі та фоторепортаж буде дуже цікавим і плідним.

Повернуся в Рязань пізно і швидше за все на автобусі, буде що порівняти вкотре в умовах сильних снігопадів. Що цікаво, квиток на потяг у вагон першого класу коштує 510 рублів. Квиток на автобус де всі класи однакові — 340 рублів або близько того. Але автобус може стати в пробки на під’їзді до Москви, тому поїзд надійніше. До речі пост писав ще вчора, за вікном валив сильний сніг, а я тихо радів, що поїду в Москву на поїзді, який не боїться заторів і має властивість пунктуальності. Потім швидше за все пересяду на метро, яке пробок так само не боїться.

А в суботу ввечері стартує ще одну подорож. У ніч сідаю в поїзд на Пітер, де на наступний день близько 12 годин мене зустрінуть два кльові чувака — seowit і seo2z. Весь день неділі можна буде присвятити красот Пітера в компанії досвідченого оптимізатора і честолюбного блогера. Що ще потрібно для відвідування Пітера? Ах так, ноутбук і фотоапарат, для того щоб спалені теми тут же документувати і не забути, так як спочатку доведеться ввести транквілізатор з рязанського живого пива, яке дуже сподобалося в свій час москвичам.

А на наступний день, ми троє чи двоє (не знаю, чи будемо брати оптимізатора), підемо на конференцію з соціальних медіа smconf.ru/spb. Власне заради неї я в Пітер і вириваюся. Гідний список доповідачів говорить сам за себе — на цій конференції треба бути. Я не стільки професійним у області просування в соціальних медіа, скільки хочу знати що діється на цій кухні для загального розвитку. Як казала моя колишня начальниця в офлайні — щоб тримати руку на пульсі. Не люблю я цей вислів, тому назвемо так: щоб бути в темі. Можливо вдасться познайомитися особисто з кимось із доповідачів і домовитися про інтерв’ю.

Трохи прикро, що не вийде на конференції пробути до кінця і подивитися початок «афтепаті», так як у 18-40 мій поїзд стартує з Пітера тому. Цей поїзд хороший тим, що проїжджає через Рязань, що для мене дуже і дуже зручно. В 6-40 ранку я вже буду в Рязані, встигну додому прийняти ранковий туалет і відправитися в офіс, щоб там почати писати пост із звітом пригод в Пітері, які я просто впевнений, будуть мати місце бути.

Були думки зворотний шлях здійснити на літаку, так як за ціною виходить приблизно те ж саме, але по часу виходить навіть трохи довше, так як спочатку треба долетіти з Пітера до Москви, з аеропорту дістатися до Москви, а з Москви дістатися до Рязані. Я вже не кажу про те, як дані пересадки втомлять старого блогера.

Вдалою середовища. Терехов.

Постової — оптимізація сторінок.

Ну а відео сьогодні про подорож на край всесвіту.