Twinitorcheg

849

Мій хороший знайомий Сергій Котырев, який гендиректор «Юмісофт», яхтсмен і музикант, який люб’язно надав ліцензії UMI.CMS для магазину webmasters.ru на дозвіллі займається моніторингом. На даний момент у нього готовий сервіс моніторингу моніторинг твіттера під назвою twinitor.com. На ньому сьогодні і зупинимося.

Twinitor — від слів «Twitter» і «монітор». За допомогою нього можна відстежувати, про що пишуть в мікроблогах про якусь подію або людину в реальному часі і в історії твітів.

Сервіс створений для всіх, хто стежить за обговоренням подій в Твіттері, за відгуками про людей і компаніях і хто не задоволений якістю «рідного» пошуку Твіттера.

Twinitor — це, насамперед, пошукова рядок, в яку можна вводити як звичайні слова і фрази, так і хеш-теги, юзернеймами.

Twinitorcheg

Зверху ще є додаткові кнопочки. Наприклад, можна увійти під своїм твіттер аккаунтом і вибрати мову інтерфейсу.

Twinitorcheg

Можна вибрати мови, де буде відбуватися пошук, подивитися чого в трендах діється, згадати історію пошуку, вибрати тільки пошук картинок.

Twinitorcheg

Ключова відмінність і перевага сервісу в тому, що пошук і моніторинг може вестися за декількома запитами відразу, а результати пошуку оновлюються в режимі реального часу. Наприклад, за запитом «просування сайтів» ми бачимо наступне (кликабельно). Але краще вам просто пройти по посиланню вище і все побачити своїми очима.

Twinitorcheg

Запити можна додати через кому або вводити по одному, натискаючи кнопку пошуку. У результатах пошуку можна вибрати з хеш-теги, і вони теж будуть додаватися до моніторингу. Результати пошуку по кожному запиту відображаються в окремому кольорі твітів.

Twinitorcheg

Сам потік твітів організований не звично незручним списком рядків «зверху вниз», а блоками, рівномірно розподіленими по екрану. Це оригінально і зручно.

Twinitorcheg

Сервіс дозволяє фільтрувати твіти на будь-якому з підтримуваних Твіттером мов, серед яких є і російська. Також можна показувати тільки твіти з зображеннями.

Також дуже зручно реалізований функціонал роботи з твітами – прямо з результатів пошуку можна почитати історію листування користувачів, подивитися інформацію про авторів, заретвитить, додати в обране або відповісти на вподобаний твіт.

TwinitorchegКоли виникає якесь гучне подія, яка активно висвітлюється в твіттері, twinitor дуже зручний саме для наочного моніторингу.

Хочеш безкоштовний огляд свого сервісу на цьому блозі? Тоді велкам на мило. Умова одна — сервіс повинен бути зручний, приємний, оригінальний і функціональний.

Терехов.

Постової — нерухомість у Воронежі .

Відео сьогодні про отклоняемый вектор тяги, який використовують на винищувачах.