В Альпи разом з TrustLink

593

У мене вже куплені квитки в Карпати на січневі канікули туди-назад, куплений чохол для сноуборда, залишилося купити ще захист ніг, щоб вже зовсім бути при справах, а тут в TrustLink заявили, що запускають новорічний конкурс, головним призом якого буде путівка в Альпи в березні 2012р. А це значить що для мене Карпати можуть бути гарною репетицією перед справжніми Альпами. Дружина, думаю, теж буде не проти побувати в Альпах і може почати кататися на гірських лижах або сноуборді…

Тепер про сам конкурс. Для участі у конкурсі треба буде зробити красиву новорічну фотографію, де в тому чи іншому вигляді присутній логотип TrustLink (подивіться на картинку на початку поста). Потім потрібно помістити фотографію у себе в блозі, на сайті, на сторінці у Вконтакте та надіслати посилання нам за адресою [email protected]

Пояснення — агітувати голосувати за свою фотографію можна будь-якими способами окрім відвертого спаму. Я от завтра заберу випадково забутий фотоапарат в Москві, повернуся додому і почну робити фотографії. Ідея у мене вже є, озвучу її дружині і поки буду в Москві, вона займеться приготуванням реквізиту.

За перше місце — путівка на двох в справжні Альпи

В Альпи разом з TrustLink

За друге місце — справжній сноуборд

В Альпи разом з TrustLink

За третє місце — справжні ковзани

В Альпи разом з TrustLink

Учасники конкурсу, які займуть з 4 по 10 місця, отримають теплі фірмові шарфи TrustLink. У мене є сорочка-поло TrustLnik — дуже якісна і комфортна.

Зробіть композицію, сфотографуйте її, надішліть фото на [email protected] і попросіть друзів підтримати вас.

Голосування розпочнеться 13 січня, про що команда TrustLink повідомить окремо. Стежте за новинами. Ну і звичайно, не забувайте монетизувати свої сайти через TrustLink.

Терехов.