В офісі UMI CMS

830

У п’ятницю 23 грудня після деякої кількості пригод я добрався з Москви в Пітер близько години дня в Пулково мене вже зустрічав Леха Кушнірів. Спочатку він повинен був би мене зустріти в годину дня, але на Московському вокзалі в Пітері, але вийшло так, що я полетів на літаку…

Головне що в Пітер я потрапив. Пообідали, кинули речі, зустрілися ще з Гусарычем і з гаслом #безбухла вирушили в офіс UMI.CMS і до пана @kotyrev особисто. Завдяки foursquare і вбудованому в нього навігатора офіс був знайдений ну взагалі без проблем. Повною мірою починаєш відчувати кайф від використання гео-соціальних мереж.

Справа була ввечері. З вікон офісу, розташованого на острові в Петроградському районі, відкривається чудовий вид. У цьому весь Пітер — місто романтиків і свободи.

В офісі UMI CMS

Вчора, в очікуванні поїзда додому і прогулюючись по Пітеру, в черговий раз відпочив душею. Дуже люблю це місто, хоча був у ньому всього три рази. Як спокійна і некваплива атмосфера в Пітері, так само спокійно і комфортно в офісі Пітерської компанії UMI CMS.

Робоче місце генерального директора Сергія Котырева. На столі можна помітити різні яблучні девайси. З нового для мене було випробування Magic TrackPad, в новому році куплю його, так як залізка дуже корисна. На задньому плані сам генеральний директор.

В офісі UMI CMS

Справжній адміністратор — у нього все працює, тому він не напружується і займається творчим процесом.

В офісі UMI CMS

Товариш Гусарыч підбирає анкор для партнерської програми UMI.ru (про партнерку трохи нижче). Якщо звернути увагу, то в якості бартеру використовувався чудовий віскі 12ті річної витримки.

В офісі UMI CMS

Ще один учасник процесу внутрішньої оптимізації, якого консультував Гусарыч.

В офісі UMI CMS

Приємний девайс

В офісі UMI CMS

Щоб розім’ятися і дати відпочинок очам є тенісний стіл.

В офісі UMI CMS

Керівник відділу розробки UMI CMS.

В офісі UMI CMS

Власне сам відділ розробки.

В офісі UMI CMS

Відділ SaaS, який відповідає за Umi.ru і за партнерську програму. У п’ятницю ввечері не всі присутні, на робочих місцях, а так відділ повністю упомплектован.

В офісі UMI CMS

Хлопці зі служби турботи UMI CMS

В офісі UMI CMS

Одна з інструкцій на колонах всередині офісу.

В офісі UMI CMS

Тепер про партнерську систему UMI.RU. UMI.RU — це сервіс оренди готові сайтів для бізнесу. Вартість оренди починається від 260 рублів на місяць, що для малого бізнесу в регіонах дуже навіть ефективно, враховуючи що розробка простої візитівки починається мінімум за 5к рублів. А тут в рік в середньому 2080 рублів (офіційні дані UMI.RU), розбитих на щомісячні платежі. Плюс завжди є можливість переїхати на повноцінну версію коробочки UMI.CMS і розвиватися далі.

Суть партнерки — ви залучаєте клієнтів, які беруть сайти в оренду, а вам нараховується партнерську винагороду в розмірі 32% з оплат за тарифами оренди сайтів і від суми доходу з продажу доменів, плюс 5 рублів при реєстрації наведеного вами клієнта.

Скільки можна заробити?

  • Середній річний платіж одного клієнта за тарифами оренди сайтів становить близько 6500рублей.
  • Партнерська винагорода складе 32% від 6500: в середньому 2080 рублів з одного клиентаза рік.
  • За статистикою кожен 30-й зареєстрований користувач стає платним клієнтом.
  • Приведи 3000 осіб і заробляй 200 000 рублів в рік не докладаючи ніяких зусиль.

Відразу кейс — де взяти клієнтів? У регіонах зробити сайт, оптимізувати і вивести його в топ по потрібних запитах (що дорівнює грамотної оптимізації сайту). Ну а далі аналізуйте.

Всі подробиці на partner.umi.ru. Партнерка буде додатковим джерелом заробітку для невеликих web студій, так і для гравців ринку, які не можуть обслужити клієнтів з малими бюджетами, але можуть їх відправити на umi.ru.

Терехов.

Постової — обов’язково прочитайте 11 маркетингових порад з реклами в facebook від Лінди Бастос.

Відео сьогодні звичайно ж про Пітер. Прослухайте слова і ви проникніться атмосферою цього міста.