Вам подобається поточне положення справ?

513

Скоро день святого валентина — подарунки, поздоровлення, смс, валентинки!

Питання правда про мій блог. Хоча можна поговорити і не тільки про нього.

На поточний момент мені в блозі найбільше не подобаються коментарі. Так, вони стандартні і демократичний, але разом з плагіном кешування Макса кожен раз доводиться вводити не одне поле, де є камент, а цілих чотири: нік, мило, урл і сам камент. На це потрібен час, для цього необхідно натискати кнопочки, клацати мишкою — загалом, робити зайві рухи тіла? А навіщо, тим більше в двадцять першому столітті? Тим більше що від кеша Макса я відмовлятися не збираюся, бо дуже і дуже зручно і практично. По-моєму прийшла пора дати волю автоматизації.

Сказано-зроблено. Вирішено ставити дискус. Тут правда як стояли каменты від js-kit.com. Все б нічого, та ось посилання там на урли було якось проблематично залишати, що значно знижувало комментируемость в цілому. Та й грошей за нього періодично доводилося платити. А ось дискус халявний.

Чому ще дискус? В каментах треба спілкуватися, тим більше мені. А коли мені банально колись відповісти з-за того, що необхідно ще три поля набити, а не просто клацнути мишкою по кнопці відповісти, написати камент і натиснути ентер — це іноді стомлює, по тій простій причині, що і відповісти дуже хочеться, і три зайвих поля заповнювати не хочеться, так як на проводі паралельно висять два клієнта на просування сайту, одному потрібен бриф, другого договір, а ще на форумах треба когось отмодерировать.

Ще мені на блозі не подобається клікабельність і високий показник відмов. Є цікаве рішення — приклад можете подивитися тут. Творці скрипта обіцяли зробити плагинчег для вордпресс, тоді можна буде виводити «схожі записи» у вигляді картинок, де схожість буде відображатися по тегам. Причому виводити в сайдбарі для конкретного поточного посту.

Ще мені часом перестає подобається структура сайдбара. Хоча з критичної точки зору — webmozg скомпонував все дуже і дуже грамотно. До речі зараз з ним будемо думати про весняну шапку блогу.

Що ще вам не подобається в цьому блозі з зовнішньої сторони, щоб ви ще хотіли змінити. Не соромимося, пишемо в каментах. Автори найбільш слушних каментов буде тим чи іншим чином винагороджені. А я поки піду трохи помандрувати і пошукати пригод на свою блоггерскую душу. У четвер повинен з’явитися за ноутом.

Терехов.

Постової — блог про популярні CMS жумла і вордпресс – tytto.ru

Тру відео сьогодні, яке не тільки приємно подивитися, але і послухати.