Вічні SEO оголошення

585

Зовсім недавно mainlink запустив в паблік можливість покупки вічних SEO оголошень. Ну по-перше вони дійсно вічні з урахуванням того, що ви платите всю суму одразу, а вона списується поступово протягом півроку, ті ця вічна посилання купується в розстрочку. Є ймовірність того, що вебмастер зніме код біржі, але це йому жирний мінус в карму так і всього сайту в цілому. Ні біржі, ні вебмайстру це робити невигідно).Ось так виглядає куплене в п’ятницю оголошення для мого блогу.

Вічні SEO оголошення

У вихідному коді все виглядає так (все чікі-пуки і звичайно ж індексується пошуковиками):

Просування сайтів Самостійна розкрутка сайтів без грошових вкладень

Перший млинець вийшов трохи глевким, внизу потрібно було б текстом додати url блогу або урл цільової сторінки (нехай навіть і текстом), не суть. Редактор оголошень це дозволяє робити.

Зовні нагадують блоки контекстної реклами і залучають користувача переходити по ним, що в світлі пильної уваги пошукачів до поведінкових факторів представляється дуже актуальним. Можна налаштувати так, щоб виглядало як контекст і навіть краще, а значить і клікабельні, що знову-таки в невеликий бонус для поведінкових.

Як купити ручками SEO оголошення в MainLink?

Переходимо в панель рекламодавця. Якщо кампанія ще не створена, її треба створити. Далі додаємо просувні запити і переключається в режим ручної закупівлі.

Вічні SEO оголошення

Тепер у вас доступна функція ручної покупки SEO оголошень.

Натискаємо купити, на сторінці, що з’явилася з випадаючого списку вибираємо «оголошення».

Вічні SEO оголошення

Вибираємо тематику, параметри, обмеження (все це на тій же сторінці).

Вічні SEO оголошення

Пристойні оголошення починаються від 70 рублів. Це все, що розтягуються на півроку. Якщо ви справжній професіонал своєї справи, то працюйте і з регіонами, і з типами доменів (info не використовувати), створюйте свої білі списки і тд. Всі можливості сервісу для цього є.

При всьому при цьому в біржу приймаються тільки якісні майданчики з показниками тіц і PR не нижче 30 і 1 відповідно, вони проходять ручну модерацію на стадії додавання для розміщення оголошень.

Після цього на них ставитися тестове оголошення. Це робиться для контролю розміщення, так як оголошення розміщуються як можна вище бажано на видному місці. У футері оголошення не розміщуються, так як по суті справи нікому не потрібні. У підсумку більшість донорів робочі і з більшою ймовірність в ГБЛ нікого додавати не треба буде.

Вартість оголошення вказується на півроку, оплата йде у розстрочку за 1/180 за кожен день розміщення. Після закінчення піврічного терміну оплати рекламодавець перестає платити, а оголошення залишається. Хлопцям залишилося впровадити посилання-картинки в оголошеннях, і за клікабельності це буде не гірше топових тізерів, а значить і поведінкові можна буде бонусом дорощувати

А тут і для власників сайтів белосеошные ніштяки.

Філософськи — що таке SEO-оголошення?

SEO-оголошення – це рекламний текстовий блок з заголовком, що містить seo-посилання у заголовку та/або в самому тексті блоку. За форматом розміщення SEO-оголошення схожі на контекстні оголошення Яндекса. Оголошення складаються оптимізатором і розміщуються «назавжди» в автоматичному режимі (за допомогою коду — аналогічно біржовим посиланнями).

Вартість оголошень в залежності від ТИЦев та ПРов.

тіц Середня ціна оголошення
до 50 175.9 руб.
50 — 100 250.3 руб.
100 — 300 373.1 руб.
300 — 500 509.5 руб.
500 — 800 670.1 руб.
800 — 1500 1016.2 руб.
понад 1500 2517.3 руб.

Грубо кажучи, на своєму блозі я можу продавати оголошення по 500 рублів за штуку. Нижній постової у мене коштує 450. Але при цьому для кожного постового я пишу статтю. А для оголошень мені нічого спеціально писати не треба.

Реєструємося і закупаємося.

Терехов.