Від таких «потенційних» відразу треба відмовитися

537

Пост що називається заснований на реальному «історичному» сюжеті. Ви знаєте, що є такий напрям «бізнесу», як мережевий маркетинг. Я особисто знаю не одного з представників цієї не самої найдавнішої професії і абсолютно точно впевнений і знаю, що вони працюють не менше, а часто набагато більше, ніж ті, хто займається «звичайним» інтернет маркетингом. Мережевий маркетинг — це такий же бізнес зі своїми підводними каменями і не менш високими прибутками. Там так само все жорстко. Приміром, якщо все мережевики, які під тобою, приносять тобі гроші, а потім ти розслабляєшся і перестаєш працювати, твої особисті показники йдуть в нуль, то і прибуток з «рефералів» ти так само перестаєш отримувати. Це не те що у нас, коли набрав рефералів в старій добрій сапі і спиш спокійно, кожен день радіючи плюсовій статті.

Це я описав нелохотронскую модель мережевого маркетингу. А ще є піраміди. Які обіцяють і за 1000 баксів на тиждень профіту, тільки спочатку для вступу в «клуб» треба буде внести 300-500 баксів стартового внеску, ну щоб підтвердити серйозність ваших намірів працювати в піраміді. Як ви розумієте, це стартовий внесок потрібен для того, щоб нарахувати прибуток іншим членам піраміди.

Напевно в мережі ви зустрічали такі сайти з пірамідами. Причому їх відразу видно, якщо уважно придивитися. Як правило, це сайти взагалі ніяк не оптимізовані з точки зору SEO, але зате сильно заточені розвести лохів: натисни, підпишись і ти будеш заробляти без зусиль. Про заплати вступний внесок ми зазвичай дізнаємося в самому кінці, коли вже подумки тримаємо свій перший мільйон у руках. В той момент вже все одно, скільки платити — лише б отримати цей мільйон.

Одна справа сайти, інша справа їх власники. Особисто нікого з них не зустрічав, а от по скайпу нещодавно вдалося поспілкуватися. Якщо уявити тітку Соню з Одеського Привозу і клонувати її, то вийде ну дуже горюча суміш. Ось ця горюча суміш мені і подзвонила в скайп. Їх було дві «тьоті Соні», говорили вони в два рази швидше мене, вдвох у них виходило швидше в 4 рази…

І о Боже, вони знають, що таке SEO, що таке SMM, що таке контекстна реклама… Питання у них був один: скільки у тебе це коштує? Називати мільйон рублів в місяць я не став — вони б потім за мною приїхали, щоб особисто познайомитися. І знайшли б мене через mobile.me. Та ще б змусили заплатити кілька тисяч доларів, щоб через півроку стати мільйонером. Я впевнений — в них би це вийшло.

Розмова тривала хвилин 5, з них 4 хвилини говорили «тьоті Соні» і слава Богу, що за одну хвилину я зумів вивести розмову на закінчення, пообіцявши їм дати контакти «партнерів», які б взялися за них. Якщо хочете зіпсувати відношення з партнерами, відправте таких клієнтів. Нещодавно в твіттері обговорювали iraskrutka.ru, яка рекламувалася в директе зі словами на кшталт «ми не під фільтрами значить крутіше bdbd». Причому все це показувалося в спецрозміщенні за запитом «bdbd» в регіоні Москва. Результати обговорення можна подивитися тут. В цю айраскрутку я їх власне і відправив.

Сам сайт «потенційних замовників палити не буду, залишу лише цю посилання. Пройдіть по ній і піраміду в серпі знайдете обов’язково, це нескладно. На момент публікації вона там на першому місці була.

Якщо підвести підсумок, то будь клієнтів не треба брати. Перше — якщо вони неадекватні причому в хорошому сенсі цього слова, наприклад їм потрібен відкритий акаунт у сапі, якщо потрібно вичитувати за кожен крок, якщо вони починають за вас правити контент, самостійно вносити якісь зміни і тд. Друге — я відмовляюся, якщо тематика мені нецікава з точки зору особистих переваг. Третє — якщо немає часу і ви реально розумієте, що не зможете якісно надати послуги саме під клієнта. Якщо не можете зробити і ви це розумієте, то треба і приймати відповідне рішення.

І будьте акуратніше. Мавроді з пірамідами вже давно в інтернеті. До речі кажучи, розповідали, що тітка Соня більше в Привоз не працює. Може бути вона вже в онлайні?

Терехов.

Постової — побутова техніка Liebherr на сайті http://www.liebherr-rus.ru

Відео сьогодні про шикарних стюардес.