Видалення нецільових запитів з rookee

606

А допомагає нам сьогодні комплексна розкрутка сайтів.

Під нецільовим я розумію запити, які протягом місяця не потрапили в топ 100 yandex і топ 100 google з обраної вами або системою цільової сторінки. Правда тут є один нюанс, суть якого в тому, що rookee вибирають цільову сторінку з даними yandex і вона не завжди збігається з даними google. При цьому якщо в одній з пошукових систем сторінка за даним запитом вилізла в топ, а в іншій пошуковій системі не вилізла, то такий запит можна вважати цільовим за умови, що за нього є переходи з пошукових систем.

Видалення нецільових запитів з rookee

Як видно з малюнка, запит «як зробити вірусну рекламу» можна вважати цільовим, так як в google (другий стовпець) він все ж виліз, хоча в yandex (перший стовпець), як і раніше знаходиться поза топ 100.

А запит «реклама в блогах знаходиться поза топа в обох пошукових системах. Можливо спочатку була неправильно підібрана цільова сторінка, можливо просто немає релевантної сторінки – це треба буде подивитися, але статистика і факти на поточний момент говорять про те, що такий запит немає сенсу просувати і витрачати кошти.

На щастя чи на жаль, подивитися одночасно позиції в обох пошукових системах yandex і google можна тільки в результатах просування. При цьому з результатів просування неможливо видалити будь-які запити, а можна тільки призупинити закупівлю посилань – відмовитися від покупки нових.

Танці з бубном всередині системи не допомогли вирішити проблему. Дзвоню супорта… Ах який же у rookee класний супорт. Таке відчуття, що іноді просто подзвониш по дугах поговорити і тебе вислухають і підкажуть… Супорт допоміг радою з вирішенням проблеми.

Суть проблеми – потрібно виділити всі запити, які визнані нецільовими і видалити їх з системи. Виділити = позначити. Позначити придумалося тільки одним чином – привласнити всім нецільовим однаковий топ.

Отже, що треба було зробити для полегшення ситуації. Відкриваємо результати просування, вибираємо сортування по позиціях за спаданням, наприклад за даними yandex. Ну а далі справа за малим – пробігтися по всім запитам і де треба поставити топ 10, а де треба – топ 5.

Видалення нецільових запитів з rookee

Далі переходимо в проекти, вибираємо проект, відкривається список запитів, сортуємо його по стовпцю ТОП за спаданням. І все, що в топ 10 – зносимо. Ну а після радіємо з того, що припинили дарма витрачати гроші.

Тут мені до речі ще близько 3к ключів підібрали для НЧ запитів. Як заллю їх завтра у систему, як піднімуться під них цільові сторінки, як закупятся посилань на 3 рубля на кожен запит, як вилізуть ці запити в топ і збільшаться переходи з пошукових систем. Вдалого робочого тижня.

Терехов.

Відео сьогодні про ашмановскую конференцію з кулуарів.

Постової — dj обладнання з Європи.