Він наповнює сайти людськими руками

624

Завдання автонаполнения сайтів «безпечним» для власника чином та ще й з автоматизованою оплатою і білінгом. Тобто повністю все це справа автоматизувати. Зайшов на ринок, знайшов «наглядача», заплатив йому грошей, сказав як все має виглядати в підсумку і пішов далі витрачати свій дорогоцінний час на плідну творчу роботу, а не на менеджмент копірайтерів і журналістів всяких. І де такий взяти? Тільки я подумав, і відразу мені по email приходить ось таке миле лист.

Олексій, доброго дня. Наші сканери вловили потреба вашого головного мозку в автоматизації рутинного процесу наповнення сайту цікавим і корисним унікальним контентом. Ми знаємо, що ви дуже багато працюєте і займатися рутиною вам просто ніколи. Так що велкам на textreporter.ru.

І тут я подумав, що нанотехнології вже впроваджуються у web. Ось він 21 століття. Гаразд, до біса лірику, переходимо до суворої практиці. Реєструємося в сервісі, щоб випробувати на собі всі принади автоматизації.

Реєстрація проста до неподобства. Навіщо щось складне винаходити. Перш ніж додати свій майданчик, щоб її автоматизовано заповнювали, необхідно завантажити скрипт постера і встановити його собі на сайт. Там все інтуїтивно зрозуміло, тим більше є ну дуже докладна інструкція, як додавати скрипт постінга та налаштувати його. Незважаючи на те, що останнім часом технічним оснащенням цього блогу займаюсь не я, а знайомий спец, а я займаюся всякими іншими плюшками типу написання постів (так, втрачаю технічну кваліфікацію), я сам зміг розібратися в налаштуваннях постера. Значить і ті, хто завів свій блог сам, зможуть це зробити, а в мене ще залишився порох у порохівницях.

Він наповнює сайти людськими руками

Є така штука як CMS — система управлінням сайтів. Так ось — їх багато різних. У кожної свої налаштування і методи, через які можна на сайті додавати контент. На даний момент textreporter стабільно і впевнено працює з CMS WordPress, Joomla, DataLifeEngine, Livestreet, Drupal. Золотий список платформ, які можна масово використовувати під сателіти і СДЛ проекти. Якщо у вас раптом самописний движок або інша CMS, грюкніть творцям і вони з задоволенням напружать своїх програмістів, щоб вони адаптували постер під вашу систему управління контентом сайту.

До речі кажучи, пам’ятайте про біржу textbroker.ru, про яку я писав пост? Так от як раз хлопці з текстброкера будуть писати статті і новини для вашого сайту. А вже за якість (в тому числі і копірайтингового) можна ручатися, бо вони цим якістю дуже і дуже дорожать.