Вистачить просувати чужі сайти — частина 2

635

Ще один хороший маржинальний приклад є. А початок тут. У вас веб студія. Пишете сайти на замовлення? Відразу ж пропонуєте їх просування. Але багато грошей все одно не заробляєте? Тому що треба заплатити зарплату програміста, дизайнера, оптимізатору… Та самому на щось треба їсти.

А чому б не спантеличити програміста з оптимізатором, взяти їх «частку» в новий проект і доходами з нього ділитися відповідно виходячи з часткою? Якийсь умовно пасивний дохід? Та це просто відмінна мотивація як для програміста, так і для оптимізатора. Програміст зробить все в кращому вигляді. Оптимізатор буде ночами моніторити позиції і вилизувати сайт з точки зору SEO, лише б трафік з пошуку йшов і конвертувався б у ліди і транзакції.

Грубо кажучи — у вас є ресурси, які ви не можете спантеличити роботою з причини того, що у вас немає замовлень? Чому б самим не стати замовником? Чому б не підняти пару десятків своїх проектів, прокачати їх в пошуку і спостерігати за конверсією трафіку? У мене є кілька хороших прикладів, коли команда інтернетчиків (назвемо їх так) робить свої проекти і відмінно їх монетизує, при цьому не залежить від матеріально потоку замовлень ззовні.

І буквально вчора проанонсували ще один хороший приклад який дошлифовали цікавою акцією, на базі чого можна створити власний сайт і зайнятися просуванням безпосередньо його, а вже технічні питання з монетизацією (відповідати за конверсію трафіку) займуться фахівці.

Сам приклад. Хлопці з MaxTrust (інтерв’ю з творцями) вже як місяць тому представили WhiteLabel shop з продажу реплік. Тобто це ваш повноцінний інтернет магазин, оффлайн заморочки якого лягають на бік партнерки. Вам лише трафік треба залучати.

У мене як раз під цю справу красивий доменчик завалявся, який під цю справу відразу ж використовувався. Програміст шоп його вже поставив і оптимізатор почав займатися оптимізацією :). Ну а я контроллирую весь процес :). Можна лити трафік з діректа, можна намагатися отримати трафік з пошуку. Мені цікавіше другий варіант :). Судячи з відгуків, трафік на шопах вже конвертится навіть з діректа в плюс. А якщо зуміти залучити пошуковий трафік — то ось вам і пасивний дохід. Але для цього потрібно пофеншуить з шопом в плані SEO і можливо зовнішнього вигляду.

Акція від MaxTrust

Вистачить просувати чужі сайти — частина 2

Шоп ставиться легко — подробиці по встановленню шопу. Вам залишається зробити наступне:

  • уникализировать URL
  • уникализировать META інформацію
  • уникализировать контент
  • уникализировать товари в категоріях
  • уникализировать alt’ів фотографії
  • уникализировать дизайн

Якщо говорити про перспективу і про пошуковому трафіку, то спочатку сайт треба вилизати на локалхосте за всіма параметрами (дивись пункти вище), обов’язково зробити !новий дизайн. Це краще, ніж уникализация.

Корисне посилання — як адмініструвати свій шоп на MaxTrust. Якщо ваш програміст з дуже прямими руками, то можна спробувати уникализировать і дизайн, хоча з-за цього може впасти конверт.

На форумі whitelabel.su в цьому розділі зараз збирається активна спільнота, яка працює з партнеркою. Прямо від партнерки там будуть дизайнери/копірайтери, які допоможуть вам вирішити питання з уникализацией текстів і уникализацией дизайну, а так само адміністрація партнерки, яка допомагає оперативно з тими чи іншими питаннями. Якщо ви плануєте працювати в цій ніші, то долучайтеся до спілкування та обговорення різних аспектів.

Ну пояснення до акції: прямо зараз постав свій шоп, злий на нього бюджет директе щоб зробити три продажу, і отримай подарунок на суму 15 копійок рублів.

Заодно переконайся в прибутковості ніші.

Терехов.