Welcome to terehoff.ru

519

Так як ми живемо в Росії і натура у нас російська, то знову чого-то там не дороблено до кінця. А треба б. Але саме ми росіяни можемо себе мотивувати певним суспільним резонансом, ставити публічні цілі і голосно говорити про це.

Так як голосно кажу тільки на конференціях, якщо виступаю без мікрофона, то просто скажу, що welcome. Все що я хотів бачити на своїй home page — я побачив. Велике спасибі хлопцям з jp-design за те, що змогли зрозуміти що мені потрібно і реалізували це вже під браузери, естетсвенно, після фотошопів.

До речі кажучи, ми з ними настільки чудово пробули ми в Одесі, про яку (ще раз кажу) буде окремий пост з фоточками, що уклали щось на зразок партнерського договору. У мене на руках промокоди на знижки. Якщо вам потрібен хороший тру дизайн, верстка та розробка сайтів, то за допомогою мого промокода ви отримаєте знижку. Розміри знижок зараз обговорюємо. Але в будь-якому випадку знижки є гуд.

Ну і тепер елементи хоум педжа, щоб «увічнити їх» на всякий випадок і тут. Є так само сторінка другого рівня, правда поки що без лічильників відвідуваності.

Welcome to terehoff.ru

Welcome to terehoff.ru

Welcome to terehoff.ru

Welcome to terehoff.ru

Звичайно, є ще що допілівать і по верстці, і вже тим більше по контенту. Але головне початок з фундаментом належить. А це вже півсправи. Серпень обіцяє бути дуже спекотним в плані онлайну, дуже багато належить зробити, особливо на webmasters.ru. Восени буде великий конкурс з бюджетом, що перевищує всі раніше проведені конкурси.

Але, якщо говорити про terehoff.ru як про якесь хобі і зовсім некомерційному проекті, то буду намагатися час на нього знайти. Негрошова мотивація насправді рулить. Буду радий будь-якої критики, побажань, пропозицій. Ваша думка для мене важлива. Вдалих вам вихідних.

Терехов.

Якщо сьогодні зірки ляжуть вдало, то завтра до мене в руки попайдет новенький айпад 2 причому приїде аж з Пітера. На своїй шкурі відчув бажання володіння цим гаджетом… Ну і відео про Рязань і айпад.