WizardMobile для монетизації мобільного трафіку

588

* На правах реклами

Стартував ще один проект від команди Wizard — Wizard Mobile. Марк Мюллер на конференції #proofseo висловив думку, що в 2014 році мобільний пошук пережене десктопний або щось близько того. Хлопці з Wizard вже запустили свою партнерку під користувачів мобільних телефонів.

Вся фішка в тому, що для мобільних користувачів типові види реклами не дають профіту. Той же флеш практично скрізь не працює. Банери, контекст, всякі там попандеры залишаються без уваги і не дають ефекту. У підсумок трафік, який вебмастер теоретично міг би монетизувати, летить у порожнечу.

В Wizard Mobile пропонують монетизувати користувачів на мидлетах, спеціальний софт для мобілок. Ви можете завантажувати і продавати медіафайли (картинки, аудіо, тексти і т. д.) через інтерфейс Wizard Mobile.

:

WizardMobile для монетизації мобільного трафіку

Для економії часу можете скористатися трьома готовими лендингами. Для цього .htaccess файл вставляється шматок коду і ваші користувачі мобільних пристроїв будуть редиректиться на один з трьох готових лендингов, орієнтованих під продаж мобільних файлів. Даний файл можна згенерувати за допомогою партнерки.

На головній сторінці партнерської програми Wizard Mobile особливо наголошується, що партнери мають можливість використовувати цінник в $10 для максимальної монетизації (більше в рунеті немає сенсу «просити» з користувачів). Тобто СМС-ки будуть коштувати трохи менше 300 рублів. Можна і «демпінгувати», тим самим швидше за все збільшитися CTR.

В іншому, умови роботи з Візардом як завжди юзабельны і зручні.

  • Зручна статистика
  • Швидкий саппорт і позитивне ставлення до партнерів
  • Ніякого шейва
  • 5% реферальная програма
  • Дохід вебмастера – 80% від платежів користувачів (на час тестування – 90%)
  • Стабільні щотижневі виплати
  • Власний (а значить надійний) хостинг під віддаються мобільним користувачам картинки.

Інвайти в сервіс можете отримати у саппорта.