Яблучні приколи і плюшки

643

Так як сьогодні п’ятниця, пропоную вам чтиво для відпочинку умів, щоб не напружуватися і не думати про те як заробити додаткову штуку баксів або з’ясувати, чому клієнтський сайт так і не дісталася до топа 20 по СЧ запитам.

Айпад я собі недавно купив, причому без 3G. Не бачив сенсу переплачувати 5к (ну або близько того) рублів, правда потім на цю суму аксесуарів в результаті прикупив. А не бачив сенсу тому, що до осені планується купівля 4го ифона, який вміє 3G роздавати по вай фаю. Вміє ну і вміє, планується значить планується. А ось тут підвернулася можливість перетягнути дитину з дружиною та й себе теж пожити пару неделек за містом прямо в лісі серед сосен. Після роботи в місті залишаються завдання, які необхідно вирішувати через інтернет і з лісу. Раніше було просто — встромив 3G модем від мегафона в мак і погнав. Правда сигнал був краще біля вікна, а тримати ноутбук на колінах та ще з модемом, стирчить збоку не айс.

А тут тепер і айпад з’явився, який без інтернету просто платформа для ігор вапдгу birds. Рішення було знайдено просте і тривіальне — 3G wifi роутер від мегафон. Буквально місяць тому він коштував 3к рублів і жаба кілька душила його брати, так як в принципі інтернет був потрібен тільки на один пристрій і звичайний модем справлявся. А тепер їх стало два. Та ще й ціна впала до 2к рублів. Вирішено — треба брати.

Ось така коробочка, кладеться на балконі біля вікна, ловить 3G і роздає його всередині квартири всім у кого ключик є. Тепер в обід я гордо йду їсти з айпадом і роутером в кишені. Поки поїсти принесуть, поки те-се, можна і твіттер почитати, і новини подивитися, і на лист відповісти, та на сайтах подивитися що як. За розмірами трохи менше айфона. Так що тепер у мене айпад 3G всього за 2к рублів одноразово і 250 рублів на місяць за полмегабита повного анлима.

Яблучні приколи і плюшки

Це так, тіпси, а тепер приколи, після яких я мало не посивів. Є така штука як mobile.me. Дозволяє яблучним пристроям підключатися до сервісу від apple і «повідомляти», де воно (пристрій) знаходиться в даний момент. Прийшов я з обіду вже перевіреної технології з айпадом, роутером і телефоном. Те та се, треба було від’їхати, хлоп — айфона немає. Дзвоню на нього — ніде не чути. Тут же відкриваю «Знайти iPhone» на iPad і бачу свій айфон на іншому кінці міста. Опачькі думаю, в кафе залишив і хто його пригрів. Але ж то сучасна техніка, щас знайду і все таке.

Приїжджаю на інший кінець міста, знаходжу будинок, у якому знаходиться» айфон, намагаюся потрапити всередину, там якась будівництво готель, їдальня, узбеки. Загалом всі мовчать — айфона не бачили і не чули. Зайшов з другого боку й натрапив на місцевих роботяг. Коли їм став розповідати про телефон і те що він тут… Такими матюками мене вкрили… А саме головне, все це час я періодично на нього дзвонив, відправляв повідомлення, заблокував начебто навіть.

Через контакти гугла де у мене є копія контактів з айфона знайшов номер однокласника, який працює в МВС, стали з’ясовувати чо як краще. Ну треба їхати заяву писати про те що айфон «вкрадено». І тут з офісу передзвонюють, типу твій телефон на столі лежить у тебе під паперами…

Я от думаю, як mobile.me міг настільки помилитися. Або навіть не mobile.me а сам айфон при визначенні своїх координат? Ну як. Найголовніше, що поки їхав, на айпад моніторив його знаходження, і тільки близько офісу айфон чудесним чином перемістився з іншого кінця міста в офіс.

Що тут сказати? Техніці не варто довіряти на всі сто. Вдалих вихідних.

Терехов.

Постової — відпочинок для дітей в Рязані

Відео сьогодні з приколами про Apple.