Як би автоматизувати оперативну купівлю вічних посилань

40

Власне задача проста і тривіальна, але в той же час рішення в рунеті я поки що не знайшов. В буржунете швидше за все теж немає рішення, так як вони нібито посилання не купують. Суть наступна.

На сайті з’являється нова стаття і на неї протягом години повинні з’явитися природні/псевдоестесвенные посилання з блогів (акі rotapost) і новин (акі pr sape). Причому треба якось автоматом «схопити» титл нової статті і зробити її текстом посилання. І так кожен раз купувати на нові статті протягом короткого проміжку часу 3-5 посилань.

Що це дає

По-перше, прискорення індексації, хоча твіттер так само вирішує цю проблему. По-друге, це який-ніякий а бонус при ранжуванні і можливість одразу здатися в выдачегугла, а так само в «новинах». По-третє, це ефект природності просування, адже якщо вас цитують, та ще й відразу, значицо контент корисний людям, задовольняє їх інформаційну потребу і має бути на думку пошукачів показаний в топі. По-четверте, це НЧ трафік, як «оперативний», так і з прицілом на майбутнє.

Як це реалізувати

Знову я бачу не один варіант. Перший і масштабніший — це створити окремий сервіс з особистим кабінетом, на баланс якого можна і потрібно буде вносити гроші, які будуть витрачатися на покупку вічних посилань. У сервісі ви реєструєте свою RSS feed, як тільки відбувається оновлення, сервіс «схоплює» її, парсити титл, парсити прямий url і бігом відправляти заявки на покупку посилань.

При необхідності вам може звалюватися повідомлення на зразок: «НА ЦЮ СТАТТЮ ПОСИЛАННЯ КУПУВАТИ»? Якщо ви прямо по милу відповідаєте сервісу, що так (приблизно як у дискуса), то просто чудово.

Сам же сервіс може заробляти на комісії. Ще простіше це реалізувати одному з нинішніх агрегаторів. Хто реалізує першим, той може добре заробити.

Другий варіант — локальний, коли тупо пишеться плагинчег для роботи через API. З мінусів, що його постійно доведеться допілівать, але як тимчасове рішення, поки агрегатори не расшевелятся, може влаштувати.

Правда є і третій варіант, про який багато хто забуває, але на даний момент він працює на ура — це посадити негра, щоб хреначил. Правда негру швидше за все платити доведеться більше, ніж комісія агрегатора.

Відправлю посилання на посаду всім агрегаторів — дуже хочеться, щоб вони це реалізували: швидку та своєчасну покупку вічних посилань на нові сторінки сайту. Ну хочу бути в топі))).

Терехов.

Відео сьогодні про негрів і баскетбол. Я не зміг відірватися.