Як отримати посилання з SearchEngineLand

600

Спонсор публікації: Gold-affiliate— партнерська програма з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Якщо хто не знає про цей ресурс, то ось пряма зсилання searchengineland.com. Дуже кльовий сайт, там стільки різної інформації про пошуковому маркетингу, чого тільки варті так звані щоденні searchcap the day in search. Подивіться дані за вчорашній день — скільки інформації. Звичайно, здебільшого там посилання на публікації зі свого ж ресурсу, а так само з дочірнього marketingland.com.

А от якщо подивитися нижче, то можна побачити розділ News From Around The Web — новини зі всього інтернету. Ось туди-то як раз і можна потрапити з посиланням на свою статтю. А для цього що потрібно? Правильно: написати статтю англійською мовою і повідомити редакторо серченжинленда про те, що ця стаття є і могла б бути їм цікава.

Алгоритм до болю простий, залишається тільки пройти по кроках. Без першого кроку до другого не перейти, тому з першого і почнемо. Взагалі спеціально не було завдання отримати посилання з серченжинленда. Було завдання створити якісний матеріал. За матеріалами Ашмановской конференції, де одним із Найяскравіших був доповідь пана Садовського про нові принципи ранжирування комерційних сайтів.

Матеріал для буржунете, а значить і для серченжинленда, досить цікавий, враховуючи що Яшка вже працює за межами Росії і вийшов на турецький ринок. Тому викачуємо з сайту optimization.ru презентацію Садовського, переводимо окремі моменти слайдів, експортуємо окремі слайди в картинки, переводимо його доповідь на англійську, об’єднуємо зі слайдами і на виході отримуємо english publication.

Ну а далі справа техніки. Йдемо на серченжинленд ось на цю сторінку і пишемо пиьсмо про те, що у нас є публікація, яка може бути цікава, і звичайно ж вставляємо посилання на неї.

Якщо отримуєте у відповідь щось типу:

Як отримати посилання з SearchEngineLand

То радійте і чекайте приблизно ось такого SearchCap: The Day In Search, December 5, 2011. Ну і радієте життя.

Мінусів у даній посилання немає. Вона природна і з трастового ресурсу, правда серед великої кількості інших посилань.

Плюсів так само не дуже багато, так як по суті це просто посилання серед безлічі інших. Так — з трастового ресурсу, та пряма і без nofollow:

Yandex: «New Principles of commercial sites ranging», BizzTeams

Але найголовніший плюс — це маленький результат, який стимулює на роботу з досягнення великих результатів. Ну і природний линкбилдинг рулить.

Терехов.

Постової — fairy land грати безкоштовно

Відео сьогодні — Loму Story theme на акустиці в чудовому виконанні.