Як пошуковики жеруть xml або сайт під admitad — частина 1

583

Спочатку була seoconference два і три з доповідями Дмитра Єремєєва. Потім був випуск товарних XML каналів від Admitad (плюс у них ще внутрішня CPA партнерка є). В результаті у нас є XML канал об’ємом 200 метрів, випрямлені мною прямі руки програмістів з одного боку, і яндекс і google з іншого боку. Треба зробити щось, щоб пошуковики зжерли цей красиво загорнуті xml канал вигляді сайтів в свій індекс і дали трафіку, який потім конвертує в транзакції і заробітки.

Піст потрібен програміст для маленького wikimart зібрав багато фідбек. Спасибі всім, хто відгукнувся — працюємо з декількома командами. Вилдик став робити на worpdress. Це його право, але я вирішив піти джедайський способом — самопис онлі. Перша версія XML каналу важила 20 метрів. На ньому і відточували шаблон і движок.

Є пара орієнтирів, які не хочу палити. Втім один і найголовніший — це wikimart. Дивіться як зроблено у них і спробуйте зробити так само добре. Тоді може і вийде непогано.

Одна з основних труднощів — підключення до парнерской програмі з нульовим сайтом-доменом. Але все можна вирішити. Регаетесь в admitad. Додаєте сайт (головне щоб він код 200 віддавав). Додати сайт та стукайте в скайп admitad.support: хочу зробити сайт на основі xml тидала, заапрувьте майданчик таку-то. І вам її заапрувят, про що ви отримаєте повідомлення на пошту.

Як пошуковики жеруть xml або сайт під admitad — частина 1

Потім підключаєте товари. Для одного з сайтів ми відправили запит на наступні бренди:

 • Z95
 • TOPBRANDS
 • QUIKSILVER
 • Boutique — UA
 • Quelle
 • proskater
 • promenad
 • topbrands
 • tom tailor
 • mexx
 • quicksilver

Як пошуковики жеруть xml або сайт під admitad — частина 1

Єдина складність — потрібно кожен бренд подклчючать вручну. Відразу все не підключити. Ну а потім повідомили супорт через скайп. Протягом декількох годин офферы нам підключили, а ми отримали можливість завантажити XML канал розміром 200 метрів, який зараз готуємося розгортати.

Індексація

Всі бояться що її не буде. Вона дуже сильно залежить від того, як ви обробите цей канал. Ось тут якраз і потрібні випрямлені руки. У нас індексація є. Куди ж без неї. На даний момент індексація є і дуже навіть непогана.

Як пошуковики жеруть xml або сайт під admitad — частина 1

Зверніть увагу, що в основному індексі гугла п’ята частина всіх сторінок. Так і яндекс непогано так «сожрался». І це для домену віком 2 місяці. Без зовнішніх посилань. Тільки sitemap і пара хитрих рухів :). Ну а як заллємо новий канал — це кількість лише збільшиться.

Скільки трафіку з пошуку?

1-2 уніка на добу. Поки що :). За запитами з 3-4 слів. Природним чином за рахунок оптимізації тільки.

Як просувати?

Про це детальніше в наступних постах. Але основне просування полягає у внутрішній оптимізації. Причому вона носить ітераційний процес. Викотили на невеликому фіде сайт, обкатали, знайшли помилки, виправили, перевірили ще раз. Знайшли помилку, виправили, перевірили. Дуже зручний у цьому audit.megaindex.ru. Рекомендую користуватися.

І рекомендую працювати. Зробіть сайт раніше інших, нехай вік буде невеликою, але перевагою. Ну і резюмуючи заголовок поста. Навіть яндекс жере сайти по суті справи зроблені з копіпаста. Питання лише в зручність сайту для користувачів і приємному зовнішньому вигляді. Тому не полінуйтеся витратити на розробку дизайну з точки зору маркетингу. Ось ця стаття вам в допомогу.

Реєстрація в admitad — раптом хто не встиг.

Терехов.