Як приховати ваш чат в твіттері від фоловерів

640

Багато хто з вас сидять в твіттері і іноді буває так, що ми починаємо в твіттері «чатитися» із одним з фоловерів, «засмічуючи» тим самим свою стрічку непотрібними вашим фоловерам повідомленнями. Одна справа, коли це буває раз два. А іноді дискусії розгортаються на десяток повідомлень, причому початок дискусії залишилося десь далеко, а вашому погляду представляються тільки закінчення і ви не відразу вловлюєте їх суть.

Твіттер не був би твіттером, якщо б не придумав як від цього позбутися. Одна справа, що чатитись приватно можна в асьці і в скайпі, але ж в твіттері так зручно. Є звичайно Direct Message, але відносно недавно твіттер ввів обмеження, що директ месіджи ви можете відправляти тільки своїм фоловерам. Так що знову обмеження.

Але є просте вирішення цієї «проблеми». Не стільки навіть проблеми, а проблемки. Стоїть завдання — відправити реплай одному з твіттерян, щоб тільки він побачив ваш твіт, а інші ваші фолловери не побачили.

Рішення просте — пишемо такий ось текст твіти: «@HideChat @shakinru Михайло привіт, перевірка зв’язку, отпишись тому з реплаем на @HideChat». Я вже відписався. Сперечаємося що ви не побачили цей твіт у своїй стрічці. Тепер чекаю повідомлення від Михайла.

Для того щоб приховати ваш чат або повідомлення від своїх фоловерів, а адресувати його приміром конкретній людині не через direct message, використовуйте в тексті твіту-реплая @HideChat. При цьому фолловіть даного твіттер юзера не треба. Всі.

Даний рада я знайшов через англомовний твіттер @TweetSmarter. У ньому дуже багато корисної інформації. Рекомендую підписатися. До речі, які ще цікаві поради по твіттеру ви можете розповісти? Буду радий почути і побачити їх в коментарях.

Терехов.

Постової — якісне створення сайтів в Єкатеринбурзі під ключ.

Відео сьогодні присвячується студентам.)