Як rookee НЧ запити підтягують

699

При теплій підтримки — для опалення Вашого будинку використовуйте електрокотли від компанії viptermo.ru.

Пам’ятаєте я писав пост про підбір НЧ запитів, які, до речі кажучи, ви у нас можете замовити. А ви пам’ятаєте, що в кінці посту я сказав куди ці НЧ запити додати? Правильно, в rookee. Тепер трохи практики використання rookee разом з бюджетами на просування. На який бюджет під НЧ краще орієнтуватися, які запити залишати, які ні.

Під катом скриншотик, на основі якого ми з вами розберемо, що і як.

Як rookee НЧ запити підтягують

Чим хороші НЧ запити, так це тим, що за копійки із топ-100 можна витягнути запит в топ 10. Та й конверсія у НЧ запитів в рази вище ніж у конкурентних ВЧ.

Якщо НЧ запити підбиралися без урахування вмісту сторінок, а виходячи з тематики сайту, то картина може бути такого виду, як наприклад з запитом «посилання yahoo» з скріншота: при бюджеті в 2 рубля цільова сторінка не з’явилася в топ 100 яндекса і гугла. Від такого запиту варто відмовитися, якщо він все ж НЧ або додати грошей в бюджет. Але краще всього визначити цільову сторінку під цей запит і якщо вона нерелевантна виходячи з корисності представленої на ній інформації, то від неї краще відмовитися. На жаль, в руках при аналізі просування немає можливості видалити запит з просування. Може бути зроблять?

Якщо НЧ запити підбиралися з урахуванням вмісту сторінок, простіше всього їх «смикати» тайтлов сторінок, запити можуть вилізти самостійно в топ 100, або при невеликих і відносно дешевих посилальних стусанах він може в топ 100 «внетопа». Сам виліз в топ 100 запит «шаблони верстки div«. З внетопа вилізли, наприклад, запити «сайти дорвеї«, «що таке сдл» та інші.

Якщо запит з’явився в топ 100, та ще додав у позиціях (видно зелененьким з плюсом), то можна подивитися на рекомендації з бюджету (цифра 2+ бюджету зелененьким зверху позначений). Якщо запит цікавий, то можна збільшити бюджет, що я і зроблю.

Нагадаю, що rookee — це основний інструмент оптимізатора, яким необхідно грамотно користуватися і працювати з ним. Як — я розповідаю на сторінках цього блогу. Будуть питання, пишіть у коментарях. Вони такі вдало деревоподібні вийшли, що відповідати на них дуже зручно і наочно. Вдалою тижні.

Терехов.

Відео сьогодні — як екскаватор можна використовувати замість весел

Постової — визначення позицій сайтів — новий сервіс webmasters.ru.