Як зараз заробляти на регіональному SEO

574

Спонсор посту — безкоштовна книга 3 стратегії отримання швидких грошей в інтернеті.

За мотивами доповіді на 8p.ua (обіцяю що звіт буде, треба тільки буде фотки під фликр залити) розповім про варіанти заробітку на просуванні сайтів в регіонах, де поки ще не розуміють що таке конверсія і трафік, а милуються тільки на позиції по іміджевим запитами, як діти радіють, якщо конкуренти на одну або дві позиції нижче. Як досягається регіональний топ — я вже писав.

Природно, ми говоримо про яндекс, в гуглі саме в регіонах все досить складно, тому що як такої регіональної видачі і дуже складно регіональним запчастинах конкурувати з московськими і пітерськими, та і немає чого, власне.

Враховуючи те, що ринок практично не розвинений, на бажання замовників бути вище «конкурентів» тільки по іміджевим запитам саме: — ланц зараз можна заробляти. Як знаходити замовників — вже інше питання, але в рамках невеликого міста Рязань (600к жителів), враховуючи те, що з багатьма одногрупниками ми підтримуємо добрі стосунки, а вони розлетілися в різні напрямки бізнесу, сарафанне радіо працює.

До речі кажучи, є варіант вішати свою «лейблу» на просувний сайт, особливо якщо він в топі. Це теж хороша реклама. Ну і сайт свій звичайно ж можна зробити і витягнути в топ за потрібне «іміджевим» запитів, за якими саме рязанські потенційні замовники будуть все це справа шукати.

Варіантів заробітку два, і один випливає з іншого. Мені більше подобається їх «правильна» послідовність. Правильна з точки зору власного бізнесу.

Сайт клієнта не в топі. Ви зустрічаєтеся і пропонуєте грамотно провести внутрішню оптимізацію відповідно до правил пошукових систем, акцентуючи увагу на «згідно з правилами пошукових систем». Після цього треба розповісти про унікальний контент, переіндексацію і через 3-4 тижні можна буде побачити результат. Але переіндексацію можна прискорити, і як «справжній професіонал» ви можете це зробити.

Після цього сайт клієнта повинен бути (але не зобов’язаний) в топі. Особливо якщо на поточний момент в топ 5 внутрішня оптимізація ніяка і вилазять ліві сторінки регіональних каталогів.

Якщо переіндексація пройшла і сайт в топі, все гуд. При цьому не забудьте повну суму або частковий аванс забрати до початку робіт. Ну а після того як сайт в топі, клієнт сам принесе вам гроші від радості. За цю роботу ви берете разову фіксовану оплату і не забуваєте доповідачу пояснити, що входить у цю вартість. У мене цей цінник починається від 300 доларів залежно від складності сайту. Роботи на 4 години + замовити тексти (оплачується окремо).

Якщо після 1-2х місяців позиції тримаються стабільно в то-5, то продовжуєте працювати над своїми проектами. Якщо впали, то можете самі предоложить замовнику «побалуватися посиланнями». Мовляв, це один з факторів ранжирування, посилання орендуються, за них треба платити щомісяця, тому якщо хочеться хороших позицій, давай працювати і щомісяця виділяти на це бюджету.

Навіть за приблизними підрахунками собівартість линкбилдинга для середніх регіональних сайтів в 20-30 просуваються запитів, за умови, що сторінки грамотно оптимізовані, 1000 рублів на місяць на сапоссылки просто за очі. Назвете замовнику суму в 4-5к рублів і можна сказати будете в профіті. Навіть 5к рублів на місяць в регіонах — це не та сума, яка навіть чисто теоретично може «напружити» регіонального бізнесмена. Разом 4к рублів в місяць у вас чистого профіту.

Можна зробити ще простіше — якщо СДЛ свої є в достатній кількості — то краще линкбилдинг з них почати… Ну ви зрозуміли мене.

Якщо говорити про тих частині посилань, то краще використовувати агрегатори. Я на даний момент rookee користуюся. Там ніби як з регіональним линкбилдингом і позиціями все гуд. Якщо потрібна буде помошом — велкам.

Не забуваємо, що результати просування від посилань з’являться не раніше ніж через два місяці, замовнику краще сказати про трьох. Щоб зайвий раз не «муляв» телефон очікуваними результатами.

Підсумок. На даний момент оптимально спочатку брати разовий фікс за внутрішню оптимізацію і після переіндексації подивитися на результати. Якщо замовник задоволений — заради бога, напевно у вас роботи вистачає. Ви свої гроші отримали і замовник чітко усвідомлює за що вам заплатив.

Після разового фікса якщо позиції не зовсім влаштовують, то можна його «підсадити» на щомісячний линкбилдинг і додатково заробляти на цьому. Скільки в підсумку ви заробите, залежить від вас. Ринок регіонального пошукового просування тільки розвивається, конкуренції виконавців поки що немає, саме час прийти і стати першим, ну і заробити ім’я і гроші, звичайно.

Не забувайте, що це тимчасово. Вже завтра буде по-іншому. Вдалої роботи.

Терехов.

Постової — як відкрити іп самостійно

Сьогодні дуже позитивний ролик про псевдокрушении літака.