Як заробити на форекс аффилиатах

531

Трохи особистого. У минулому році на SEOConference в Казані був і доводилося кілька разів їздити на таксі. Ну а поговорити я люблю. Таксист попався на свіженької 3й Мазді ну і я трохи з ним розговорився. І він поділився, що форексом займається, а таксувати їздить щоб з будинку був привід виходити. Ну я обережно і ненав’язливо запитав, як успіхи в цих справах. Скаржитися він не став, сказав лише, що нову квартиру купує у новобудові та вже вніс завдаток…

А тут серйозні хлопці постукали з North-West Financial Broker і попросили відрекламувати їх акцію Заберіть наші гроші! Особисто я в форексі поки що не дуже розумію, хоча певні результати в даному напрямку є. Але ми то з вами заробляємо на партнерських програмах, відповідно наше завдання — залучити працюють і заробляють аффіліатів.

Питання в тому — як знайти та залучити працюючих форекс трейдерів, які будуть заробляти? Про це в кінці статті, а щас прелюдія про компанію і саму партнерську програму.

Про North-West Financial Broker

Компанія North-West Financial Broker була заснована в 2005 році в Швеції. Компанія була створена з метою надання клієнтам повного комплекту послуг з торгівлі на міжнародному валютному ринку Форекс.

Зростаючий інтерес до послуг у сфері торгівлі на фінансових ринках породив попит на якісні послуги висококваліфікованих фахівців. Компанія North-West Financial Broker створювалася з наміром надати торгову площадку з повним переліком послуг для трейдерів незалежно від їх досвіду роботи в даній сфері і обсягом капіталовкладень.

Для всіх своїх партнерів компанія проводить безпрецедентну акцію: протягом наступних 3-х місяців (з 18 червня по 17 вересня) кожен партнер буде отримувати 100 % від ПРИБУТКУ КОМПАНІЇ (2 пункту зі угоди) по найпопулярнішим валютних парах: EUR/USD, USD/JPY, GBP/USD і USD/CHF. По іншим парам винагороду партнера також складе 2 пункту.

Простий розрахунок. Припустимо, ви залучили клієнта, який відкрив рахунок в компанії на 500$. І цей клієнт відкрив позицію по парі EUR/USD лотом (об’ємом) 1.0 і заплатив компанії спред 2 пункту, що склало 20 $. Весь прибуток, що компанія отримає від залученого Вами клієнта – буде передана Вам. Таким чином, Ви відразу – ж заробите 20$ після закриття позиції, залученого Вами клієнта!

Припустимо, що Клієнт вчиняє всього 1 угоду в день лотом 1.0 протягом місяця. З такого клієнта ви можете заробити 22*20=440 $ в місяць (при 22 торгових днями в середньому в місяці).

І ці 440 $ будуть Ваші! Причому тільки з одного клієнта, що відкриває всього 1 угоду в день. А як показує практика, багато клієнти відкривають до 5-10 угод в день! Поспішайте! Час проведення акції обмежений!

Щоб відкрити партнерський рахунок – зареєструйтесь в системі.

Після того, як ви отримаєте дані від вашого рахунку, зайдіть в свій кабінет на сайті, вказавши логін і пароль, а потім заповніть заявку в розділі «Партнерам» в особистому кабінеті для отримання статусу партнера.

Після того, як менеджер схвалить вашу заявку на участь в партнерській програмі, ви отримаєте свою партнерську посилання і рекламні матеріали.

При виникненні запитань, звертайтеся у службу технічної підтримки. З компанією North–West Financial Broker працювати просто і вигідно!

Як знайти працюючих аффіліатів в форексі?

Ну самий логічний відповідь на тематичних форумах і блогах. Навскидку з незалежних форумів можу назвати mmgp.ru, forexforum.ru. Далі треба гуглити. Їх там є певна кількість, яке в принципі можна «підгорнути».

Краще вибрати один форум, і там почати роботу. Спочатку зареєструватися, поспілкуватися, познайомитися з учасниками, відзначитися у всіх темах, де стоїть відзначитися. Після певних рухів тіла можна поставити собі підпис на форумі з реффкой. І продовжити спілкуватися…

Є так звана категорія флудеров і тролів на форумах — ось у таких посилання добре працює, ми перевіряли і бачили результат. Ну і не даремно підпису у таких діячів купують. Якщо б не працювали, напевно їх не купували.

В топіках форекс брокерів завжди можна знайти різні відгуки. В залежності від їх тональності можна тим або іншим чином реагувати на них, а ненав’язливо пропонувати посилання їх свого підпису. У загальному працювати треба ?

Це якщо в двох словах, на пальцях і без грошових вкладень, тільки тимчасові.

Є ще блоги. Найпростіший спосіб — написати гостьовий пост для популярного форекс блогу. Для цього можна знайти актуальну статтю в рунеті або буржунете, подумати як її доповнити і поліпшити, і відповідно опублікувати зі своєю рефссылкой популярному блозі. Попередньо, звичайно, треба з цим блогом домовитися :).

Коментарі в блогах теж можуть добре спрацювати, якщо ними правильно користуватися. Ось цікавий приклад, як попрацювали в коментарях товариші. Єдино — посилання треба «впарювати» акуратно.

Пропонуйте свої методи — будемо брати на озброєння.

Реєструйтеся в North-West Financial Broker і заробляйте собі на безбідну старість.

Терехов.

*Пост опублікований на правах реклами.