Як заробити на розміщенні банерів

570

*На правах реклами

Багато вебмастера будуть тільки за, якщо на їх сайті буде крутитися тільки якісна банерна реклама. Пропозицій на ринку медійної реклами достатньо, проте вимоги до сайтів зазвичай високі і тому 70% середньостатистичних сайтів опиняються не біля справ, так як банерна реклама спочатку була інструментів заробітку тільки для високо відвідуваних ресурсів. Кілька років тому, сфера медійної реклами повернулася в бік середніх сайтів. Святе місце довго порожнім не буває, як раз для таких сайтів нещодавно відкрився і активно розвивається сервіс Pingmedia.ru.

У цієї партнерської програми умови прийняття сайту набагато лояльніше — від 300 унікальних відвідувачів на добу. Для сайтів з не самою високою відвідуваністю це відмінний варіант отримання додаткового заробітку. При цьому класичні способи заробітку: посилання, контекст, партнерські продажу залишаються працювати і продовжують заробляти. Для сайтів можна вибрати той чи інший формат, який найкраще підійде саме вам: Rich-Media, Pop-Under, TopLine, 240х400. Цікавими фішками є формати top-line: расхлоп і screenglide.

На сайті Pingmedia.ru в окремому блоці розміщені відгуки від користувачів. Зворотній зв’язок завжди рулювала і буде рулити.

15-го листопада хлопці запустили акцію, де дають 15% заробітку на рефералах протягом року! 15%! Приваблива пропозиція для тих, хто вміє заробляти на рефералах! А тому, хто найбільше набере балів на рефералах — дістанеться нетбук від SONY.

Я вирішив провести експеримент. Звернувся в тех. підтримку, щоб дізнатися приймуть мій блог? Мені відповіла приємна дівчина — Діана) Похвалила блог =). Виявилося, що проводить модерацію хтось Соловей. І на їхній погляд блог повинні прийняти). Зареєструвався, і вирішив додати свій блог. Як мені пояснили з супорті, в заявці галочкою потрібно відзначати банери, які я планую розмішати.

Після створення заявки я зможу вести листування з модератором.

Як заробити на розміщенні банерів

Модерація проходить до трьох робочих днів. Логічно, що є статистика по рекламним кампаніям і можна подивитися приклади банерів, які можуть відображатися на сайті. Ось приклади банерів Тор-line:

Як заробити на розміщенні банерів

Імхо, pingmedia є сенс пробувати для сайтів загальної тематики, для регіональних порталів, для нішевих сайтів, які вже в тій цікавою стадії формування цільової аудиторії. Ну а сервісу треба працювати над збільшенням кількості рекламодавців, тоді всі будуть щасливі, задоволені і при баблі. За допомогою pingmedia можна додатково заробити на своєму сайті без зайвих санкцій з боку пошукових систем.

Терехов.