Як заробляти на архівах з WizzardZip

639

Суть заробітку в тому, що сервіс допомагає вам автоматизувати рутинний процес запароливания архівів з цікавою та корисною інформацією, доступ до якої (читай пароль) отримавши можна, відправивши смс і отримавши його на свій мобільний телефон. Причому ціна смс і дуже багато інші параметри можуть дуже тонко налаштовуватися. Почати заробляти з сервісом легко і просто.

Завантажуєте спеціальний софт з офіційного сайту – звідси. Встановлюєте на свою чудову вінду. Поки я його скачував і встановлював, KIS навіть не здумав лайнутися. Значить все добре. Перед першим запуском необхідно авторизуватися під своїми даними в сервісі wizard-zip.com.

Як заробляти на архівах з WizzardZip

Якщо у вас на роботі злі сисадміни і змушують вас працювати через проксі сервер, то і це не проблема. Навіть якщо на проксі необхідна аутентифікація – свій логін і пароль можна легко ввести.

Як заробляти на архівах з WizzardZip Якщо ви не знаєте, який server name вводити і який порт – стукайте мені в аську, я розповім, не дарма 5 років відпрацював системним адміністратором. Після авторизації бачите наступне.

Як заробляти на архівах з WizzardZip

Щоб заробляти, необхідно заархівувати що-небудь цінне – наприклад мою кандидатську дисертацію. Сказано – зроблено.

Як заробляти на архівах з WizzardZip

Там можна погратися з вартістю смс, групами архіву, скіном, можна додати банер можна закачати на фтп, наприклад, собі на блог. Ну що, архівуємо і чекаємо ось такого повідомлення.

Як заробляти на архівах з WizzardZip Тепер отриманий архів доставляємо туди, звідки його будуть викачувати. Наприклад, мені на блог. Далі я пишу відмінний пост, де расхваливаю вам свою дисертацію, що я розкрив у ній механізм ранжування яндекса, який буде через 2 місяця, а так само спалив тему, як штучно наростити пейджранк гугла. І даю посилання на скачування. Природно, ви полетите всі завантажувати і відправляти смс-ки, щоб ознайомитися з унікальними матеріалами. Отже, ви завантажили і відкриваєте архів. Зовні він виглядає як архів. Запускаєте його і бачите приблизно наступне.

Як заробляти на архівах з WizzardZip Натискаєте кнопочку «Витягти», чекаєте коли відбудеться витяг і бачите приблизно таку картину.

Як заробляти на архівах з WizzardZipСписок країн, список операторів досить великі, так що всі зможуть це справа оплатити. Відправили смс, отримали пароль і отримали доступ до секретних відомостей.

Найпростіший приклад заробітку для розумних або хитрих студентів. Робите першим курсову роботу, заливаєте її запаролених архів на хостинг, робите розсилку мобільниках одногрупників з URL для скачування і сидите і паліть, коли вам почнуть капати грошики. Приклад те курсової всім хочеться побачити.

До речі кажучи, на момент момент бета-тестування стандартні відрахування 80% підвищуються до 90%. А кращі 5 користувачів за підсумками періоду бета-тестування будуть премійовані підвищеним рейто ще на 30 днів! Партнерка теж є — відрахування за залучення партнера складають 10% від його заробітку. На період бета-тестування рефпрограмма відключена.

Серед інших плюшок можна віднести велику кількість скінів. Можете прикрутити гарний банер і опис.

Як заробляти на архівах з WizzardZipЯк ви помітили, архів оплачується після того, як викачаний, а не перед скачуванням. Тобто потрапивши до вас на локальний диск, він уже нікуди не дінеться, навіть якщо обірветься з’єднання з інтернетом.

Що в десктопної програмі, що на сайті сервісу реалізована докладна і наочна статистика. На наступному скріншоті представлена статистика з сайту сервісу.

Як заробляти на архівах з WizzardZip

Зворотній зв’язок так само інтегрована в десктопное додаток. Крім того, прямо з програми ви можете дізнатися свій баланс, тещий і вчорашній заробітки. Навіть браузер не потрібен.

Як заробляти на архівах з WizzardZipНу і в якості наочного прикладу того, що система вже працює до початку масових анонсів – топ вебмайстрів. Виплати до речі, на вимогу. Так що архівуйте і заробляйте на своїх архівах. Предметних областей під цю справу – просто неоране поле. Думайте, де, що і як можна застосовувати.

Терехов.