Як заробляють соціальні медіа

730

Соціальні мережі та соціальні медіа сьогодні в моді. У цій статті ми розглянемо, як ці сайти заробляють собі на життя, залишивши соціально-психологічну сторону експертам. Ми реалісти і слово «безкоштовно» вже вийшло з нашого лексикону.

Це безкоштовно? За такими словами, ви чуєте або читаєте, завжди ховається виверт, іноді досить очевидна, але далеко не завжди.

Facebook, воістину, соціальна мережа, отримує свій найбільший дохід від реклами. І в цьому немає нічого нового. Але Facebook добре заробляє на своїх користувачів, які пишуть, що їм подобається, що не подобається, діляться своїми уподобаннями, інформацією, яка є безцінною для компанії, яка бажає направити свою рекламу в потрібне русло. Вся реклама на Facebook є цілеспрямованою, компанії пропонують цікаву користувачів продукцію або послуги – це просто і ефективно. І до цього ми повинні додати прибуток, зароблений на нових програмах і платних функціях.

Інші соціальні медіа мають схожі з Facebook характеристики, поділяючи деякі способи заробітку: ми говоримо про сайтах онлайн знайомств. Ці сайти стають все більш успішними як з точки зору числа користувачів, так і з точки зору прибутковості.

Зараз ми розглянемо три найбільш популярних сайтів онлайн-знайомств – Badoo, Meetic і Match.com.

Як заробляють соціальні медіа

Match.com і Meetic, що належать одній компанії, спрямовані на користувачів середнього віку. Дизайн сайтів простий, елегантний і непомітний.

Як заробляють соціальні медіа

Badoo спрямований на дуже молодих людей – підлітків і молодь до тридцяти. Сайт виглядає менш затишним, і більш кричущим.

Як заробляють соціальні медіа

Давайте проаналізуємо, як ці сайти приносять дохід

  • Match.com пропонує безкоштовну реєстрацію, але вона обмежена з точки зору функцій. Щоб повною мірою використовувати всі функції (які підвищують ваші шанси зустріти другу половинку), сайт пропонує платну підписку. Таким чином, таємниця розкрита: користувачів приваблює безкоштовна реєстрація, і якщо сайт їм подобається, вони повинні заплатити, щоб отримати з нього максимальну користь, що і є одним зі способів заробітку для компаній.
  • Такий же спосіб заробітку використовує і Meetic, але додатково до цього, сайт так само, як і Facebook розміщує рекламу.
  • Реєстрація на Badoo теж безкоштовна, але передбачає меншу кількість функцій. Якщо ви хочете підвищити популярність, збільшити шанси знайомства або використовувати особливі функції, у вас є кілька варіантів. Опція Супер сила дозволяє користувачам знайомитися з новими людьми швидше, користуючись перевагами всіх додаткових функцій, серед яких індивідуальні настройки профілю, режим невидимки, розширений пошук і т. п. Інші спеціальні функції з такими яскравими іменами, як «Підняти вгору» і «Reflectors» не є частиною опції Супер Сила, і вам доведеться заплатити за них додатково.

Будь то цифровий або який-небудь інший бізнес, його душа залишається незмінною – це споживач. Будь-який бізнес б закрився, якщо б не було споживачів, які купують його продукцію або послуги, будь то фруктова крамниця або сайт знайомств. У разі якщо обсяг продажу пропонованих товарів або послуг недостатній, щоб приносити дохід, тоді викручуйтесь з допомогою реклами. Сьогодні всі продають місця для реклами, іноді це роблять елегантно, як в журналах, газетах і на деяких веб-сайтах, в інших же випадках це робиться безцеремонно, як на сайтах переповнених безладної рекламою або, наприклад, в кафе на пляжі, де розміщують рекламу ванної кімнати. Так, саме ванної кімнати з ванною, умивальником, унітазом, біде! Соціальні мережі та соціальні медіа, інструменти для спілкування, так полюбилися в нашій сучасній цивілізації, так само відносяться до цієї категорії, і головний принцип, який прирівнює їх – це чим більше людей реєструються, тим більше вони заробляють.

Ця стаття написана Баррі Куком. Баррі є шановним консультантом з юзабіліті, що працюють на Інтернет-ринку більше 15 років у ряді різних секторів. Він також є експертом в області соціальних медіа і пристрасним користувачем соціальних мереж, таких як Twitter і Badoo.

Зауваження. Даний пост буде корисний тим, хто тільки починає розбиратися в премудростях інтернет маркетингу як кошти або інструменту добування коштів від кінцевих користувачів на банківські рахунки творців. І не завжди реклама є найефективнішим засобом заробітку. Є й інші можливості.

Терехов.