Якщо є зайві гроші і не встигаєте їх витрачати

516

То можна, як роблять багато інвесторів, купувати частки відомих компаній, запускати власні прибуткові або не дуже проекти, купувати блоги і сайти. А можна гроші комусь довірити, щоб цей хтось пустив ваші гроші роботу.

Відразу згадалася одна шкільна історія, коли нам читав лекції один дуже заповзятливий бізнесмен. Читав їх про свій бізнес, про себе. Так от у нього чергова по рахунку дружина була якась там дизайнерка нігтів (до речі на той момент його теща була ровесницею) і в неї був свій величезний салон краси + фітнес — все в одному. І вона якось поїхала великим кортежем до Москви з великою сумою грошей на борту, щоб закупити й привезти якесь неймовірне обладнання, сумарна вартість якого дорівнювала на той момент 5-10 квартир у Рязані.

Як раз в той момент коли вона поїхала, він читав у нас лекції. І там в Москві відбулася нестиковка з постачанням, і обладнання треба було чекати ще 2 місяці. Вона залишила там пристойну частину суми в якості застави, і ці гроші «зависли» мертвим вантажем на 2 місяці мінімум. Він же сильно її вилаяв за це, так як протягом цих 2 місяців пустив би їх в обіг і «зробив» б ще стільки ж. Згадується та сама добра і цікава фраза — гроші повинні працювати, а не лежати і знецінюватися.

У мене поки що немає «залеживающихся» грошей, але тим не менш спробувати було б цікаво. З такою пропозицією до мене постукали хлопці з www.invest-biznes.com/. Там є два тарифу на роботи, Суть в тому, що для «проби» за тарифним планом «Стандарт» мені покладуть на рахунок 500 рублів і протягом якогось часу я буду спостерігати, що там з цими грошима коїться і як буде рости сума в моєму особистому кабінеті. Ось повний список тарифних планів.

Якщо говорити про зростання, то поклавши 500 рублів, 1000 рублів я там побачу через 7-8 місяців. Але мінімум прибутковості на місяць — це 10 відсотків. Фішка в тому, що гроші працюють, і ефективність роботи може змінюватися, а від цього можуть змінюватися і доходи з вкладеним грошам, причому, знову повторюся, мінімальна гарантована дохідність — 10 відсотків.

Ось так виглядає моє поточне грошове стан в сервісі.

Якщо є зайві гроші і не встигаєте їх витрачати

18 липня їх мені поклали на рахунок, на сьогодні поки що зрушень нема. Подивимося що буде через місяць. По ідеї 550+ рублів.

Стосовно можливої прибутковості. Мені не принципово, як вони працюють і як заробляють на грошах ТАМ всередині себе. Особисто я сам знаю випадки, коли вкладені 100 баксів на створення і наповнення сайту контентом, накрутку Тіцу та інше через 3-4 місяці давали можливість продати його вже за 200 баксів. Тобто подвоєння вкладених коштів і, як наслідок, повернення їх у подвійному розмірі відбувалося через 3-4 місяці, а не через 7-8, як обіцяють в invest-biznes.

Те що гроші можуть і повинні працювати і як наслідок заробляти — це факт. Те, як вони повинні заробляти — інше питання. Пару тижнів тому в мене в Москві була зустріч з людьми, яких насправді нікуди дівати гроші. І вони намагаються охопити неосяжне, зробити щось круте і неможливе (за задумом), але не зовсім чітко розуміють як це зробити. І кидаються від одного до іншого. Я навіть пост про це писав. Імхо так не зовсім правильно працювати.

Гроші повинні працювати. Це факт. І наостанок кілька висловлювань тих людей, до яких можна прислухатися.

Джон Д. Рокфеллер:

Хто працює цілий день, тому ніколи заробляти гроші.

Генрі Форд:

Найважча річ на світі — це думати своєю власною головою. Ось, напевно, чому так мало людей цим займаються.

Вдалих вам заробітків і прибутків.

Терехов.