Є трафік — спробуй gosarchive

648

*На правах реклами

У вас є трафік? Ви на ньому заробите? Хочете спробувати заробити більше? Для початку спробувати заробити більше, а потім заробляти більше?

Даунлоад трафік, трафік з соціальних мереж (наприклад у вас група є бадьора), торрент трафік, файловий трафік, інший трафік, який теоретично можна монетизувати і ви готові спробувати зрубати з нього грошей — то вам сюди.

GosArchive пропонує вам заробити, поширюючи контент серед ваших користувачів. Вам пропонується 2 програми для поширення контенту: торрент-клієнт і архіватор. Суть в тому, що вебмастера запаковують будь-які файли з допомогою цих програм і отримують гроші за кожну їх розпаковування та/або установку.

Сервіс білий на 100%, ніякої чорнухи, вірусів там всяких, логгерів, троянів. За результатами вихлопу з аналогічних сервісів gosarchive виграє. Виплати без холдов за запитом. До кожного індивідуальний підхід.

Незабаром запускається викуп трафіку під мак продукти. Можна буде додатково заробляти на своїх проектах, присвячених хмарним продуктів. В якості бонусу під свій трафік можете замовити софт, якщо у вас цього траф багато і він стабільний.

Середній дохід в партнерці коливається між 15 і 30 баксами, дуже багато залежить від конкретної спрямованості. На дуже хорошому трафік виходить порядко 40 баксів і це не межа. Все індивідуально обговорюване Базові рейт у партнерці готові піднімати до трьох разів.

Самим вибагливим партнерка готова дати API в обхож промо. Це вже вищий пілотаж.

Головні відмінності партнерки аналогів:

 • найвищі біди для пристойних обсягів
 • найширше покриття по країнам
 • самі швидкі виплати (за запитом, без холдов)
 • повністю анонімні атм карти в подарунок кращим партнерам
 • покриття ряду ніш — від даунлод трафіку до соціалок
 • Особливо просили підкреслити, що будь-яка чорнуха і адалт заборонені. Обговорення на форумі gofuckbiz.com. Вдалого вам конверта.

  Терехов.

  Постової — seo блог.

  Відео сьогодні з кліпом про трафік.