Єгипет — це велика партнерська програма над туристами

546

За підтримки Замовте VPS Start і вище і отримаєте 30$ + панель ISP в подарунок! Відгуки zapili.net

Трохи розповім про свої враження, як там відпочивалося і як там на нас намагаються заробляти і в більшості випадків заробляють. Путівку ми купили за 2 тижні до вильоту. На трьох (я, дружина і син 2 роки) на 7 днів при покупці в Рязані вийшло 52к рублів з урахуванням паливних зборів (80 баксів за кожного). Як потім з’ясувалося, ми трохи переплатили, можна було взяти те ж саме через Москву, буде дешевше. У слід раз так і поступимо.

Тамтешнім оператором у нас виявився Наталі Тур. В Єгипті розповіли, що в цю країну вони тільки приходять і ще не все у них там схоплено, так що при інших рівних умовах знову ж виходить трохи дорожче, ніж у того ж Тез Туру, якого там знає кожна собака і офіс в самій Хургаді у них огого який. Пес з ним оператором — рухаємося далі.

Готель Хілтон Лонг Біч — непоганий готель, жили ми в 2х поверховому бунгало, номер у сумі площею метрів під 40 квадратів — є де розгулятися. Номер на першому поверсі, виходиш і відразу видно море, на терасі можна ввечері попити коньячку і покурити сигар, коли дитина вже третій сон бачить.

Великий облом з wifi. У турагентстві в Рязані (Острів Скарбів) мені божилися що там у холі на ресепшені він буде. Він там був. Так і в бунгало він був. Тільки за бабло: 5 доларів за півгодини або 20 доларів за добу. Спробував обидва варіанти, жоден не задовольнив повністю. Тому ходив працювати в кафе поруч з готелем, де за кальян (4 долари) дозволяли сидіти хоч кілька годин. Так і працював з кальяном — працювати треба.

Єгипет — це велика партнерська програма над туристами

Пляж хороший, для дітей саме те, пісочний захід, глибина наростає повільно. У 60-80 метрів від берега кораловий риф. Там можна пірнати і з маскою, і з трубкою, і з ластами, і з аквалангом. Спробував усе. Акваланг там коштує 30 баксів, вдалося попірнати за 25. Торгуватися можна і потрібно в кожному разі, в більшості випадків торг доречний і реальний.

Єгипет — це велика партнерська програма над туристами

Годували непогано, знову ж алл інклюзив і все таке. Під кінець стало трохи дратувати їх зайва привітність, коли за один присід тебе раз 5 називають то іншому братом. Потім я придумав вихід — починав з ними спілкуватися англійською.

На пляжі ходили спамери і пропонували масаж, причому будь. Причому дуже нав’язливо. Знову ж таки знайшовся вихід — відразу говорити з ними англійською. Якщо виходило, то тебе приймали за європейців і відношення відразу змінювалося в кращу сторону — іноземців неросійських там просто облизують, хоча саме росіяни роблять їм 90 відсотків усіх грошей. Якщо залишите в номері долар, то можете побачити таку красу.

Єгипет — це велика партнерська програма над туристами

Виїзди в місто. Таксі з готелю в місто в один бік стоять 5 баксів. Більше платити не варто — бо це вже розлучення і накрутка. У місті можна торгуватися скрізь. Приміром в готелі коралові тапочки стоять 10 баксів. В місті ми їх купили за 4. Відповідно чим більше береш і чим більше торгуєшся, тим вигідніше виходить і таксі цілком окупається. Ми там познайомилися з таксистом при готелі, який був готовий за 5+5=10 баксів возити нас всюди де треба і потім відвезти в готель. За клієнтів вони тримаються.

Тепер про партнерки. Ваш рідний і улюблений туроператор буде намагатися вас доїти по повній в особі вашого гіда. Тому що гіду теж хочеться їсти смачну їжу і одягати хороші речі. Наш гід з піною у рота розповідала, яке паскудний і дороге СПА в готелі, і яке чудове у них десь там в місті, куди вони для всіх своїх туристів БЕЗКОШТОВНО організовують трансфери, щоб туристи ніде не загубилися.

Дуже багато хто відразу розвішують вуха і ведуться. Так два рази повелися і ми. Хоча повелися — це кілька голосно, мені цікаво було подивитися цю кухню зсередини і зрозуміти, як вони визначають ID партнера, якому потім відкат виплачувати. В тому що це так, я не сумнівався ні разу — так і торговці з крамниць поруч з готелів гаряче палили теми, що гіди отримують до 70 відсотків з оплати кожного туриста.

У перший день ми поїхали в шкіряний світ, де продавалася ну дуже якісна шкіра зовсім мізерними цінами з-за практично повної відсутності податків. Привезли в магазин. Уточнили з якого ми готелю і якого оператора і тут же наділи відповідні бейджики з стрічкою спеціального кольору. Ось вам і партнерський ID. В магазині 2 поверхи. На другому нова колекція. На першому стара. Нова колекція з цінникам така ж як в Рязані. Куртки зі старої колекції по 300-400 баксів мені брати не захотілося, простіше пуховик носити. Дружина ж планувала баксів за 500 взяти собі афигенную дублянку була розчарована — вибрати було з чого. Пішли з порожніми руками і залишили гіда без заробітку.

Потім поїхали на фабрику по виробництву масел. Показали як там з горіхів вичавлюють масло — ну взагалі прикольно. Тут же стали розповідати про нереально корисні властивості олії чорного кмину. Ну і заодно дали спробувати штук 6 різних місцевих чаїв. Чесно кажучи — всі вони гарно зробили, бажання залишити там грошей в обмін на товари (масла та чаї) виникло, навіть з урахуванням того, що чимала частина грошей дістанеться гіду. Що називається грамотно розвели. Разом набрали всього на 138 баксів.

Йду розплачуватися візою. І тут передісторія. Дитина вже підросла і починає повторювати всі за всіма. Тут один з місцевих єгиптян чо-то ляпнув на своєму, син повторив, і вся їхня зграя стала іржати тикаючи на нього і на мене пальцем. Мені це м’яко не сподобалося. Вже на инглише кажу йому, типу чувак, чо за хрень, я щось смішне зробив? Він заткнувся. Далі починаємо розраховуватися. Він мої 138 баксів множить на 5,95 (за курсом їх тугриків) і додає 2,5 відсотка до загальної суми типу за банківський переказ. Це мене добило остаточно. З якого хрону???

Він каже, у нас такі правила. Кажу йому — покажи мені ці правила з печаткою. Покликали російську жінку. Вона взагалі не в темі. Кажу — покличте головного. Немає головного. Я тоді касиру прямим текстом сказав на инглише: або прибирай відсотки, або я подзвоню в банк і відміню транзакцію, я залишуся з товаром а ти без бабла. Тут до них мабуть доперло. Перерахували мені все за курсом не 5,95 , а 5,9. Так як в принципі торг відбувся, хоча всі ціни у них фиксед прайсес, то можна сказати що інцидент був майже вичерпаний.

Вже по дорозі в готель на умовно безкоштовний трансфер я зрозумів, що можна було б покомизитися ще. Гаразд, наступного разу обов’язково по повній зробимо їм ультра ол інклюзів фром руссо туристо.

На слід день поїхали в будинок бавовни — дешевий єгипетський хлопок який можна придбати тільки в цьому магазині, решта йде на експорт. Відразу по приїзду в магазин запропонували халявного каркаде, якого я випив штук 7 незважаючи на невдоволені погляди жінки, яка нас водила і розповідала казки. Тут же вона пропонувала якусь там місцеву косметику, якою вона користується вже багато часу (4 місяці як виявилося), яка разгладила всі її зморшки. Я заради інтересу поцікавився скільки їй років, на що вона обурилася, а бабусі 56 розміру з задніх стільців сказали щоб я не заважав вішати їм локшину на вуха.

Що найцікавіше, ця жінка була російською. Туди приїжджає багато росіян жити працювати і вішати своїм же русскии але туристам локшину на вуха. Гидко було. В принципі на цей момент весь мій інтерес до всього був втрачений, дружина вибирала тільки там рушники та інше. По дорозі в цей магазин нас супроводжував російський гід. У нього поцікавилися про торг. Він сказав що ціни фиксед, НОООО, якщо ви раптом хочете поторгуватися, то я з радістю зніму цінник і ви можете поторгуватися зі мною. Впевнений, що менше ніж є у вас не вийде. Сорі чувак, а навіщо мені з тобою торгуватися, щоб потім заплатити фиксед прайс? Знову розлучення.

Тим не менше ми все одно не заплатили повну вартість за весь товари. Халат для сина (13 баксів) забули порахувати і внести в чек. Разом замість приблизно 90 баксів ми заплатили на 13 менше. Менше гіду дістанеться.

Ну і наостанок. Відпочили відмінно. Вражень багато. Душа відпочила й готова для творчості. Ідей повно — тільки реализовывай. Навесні планую відпочити в тих краях знову.

Терехов.

Постової — рекомендуємо якісне просування сайтів в пошукових системах