Запрошую блогерів до інформаційного спонсорства

598

Приблизно через тиждень буде дано старт одному цікавому події, яка буде дуже цікаво вебмайстрам, сеошників і блогерам. Подія буде багато де анонсовано, багато де буде піаритися.

Запрошую блогерів стати інформаційними спонсорами цієї події і отримати свою частку трафіку і піару, а так само посилання з сайту, який зараз стрімко доробляється спеціально під це дуже цікава подія.

У кого є бажання приєднатися, пишуть мені на пошту [email protected] свою пропозицію, а так само надсилають логотип свого блогу в форматі і размераз на ваш розсуд. Формат бажаний *.psd. Логотипи блогерів інформаційних спонсорів будуть розміщені на сайті.

Вимоги до блогах

 • Вік від року.
 • Передплатників від 1000.
 • Відвідуваність від 500 уніків на добу, в окремих випадках можемо зробити виключення.
 • Тематика блогу так чи інакше пов’язана з заробітком в інтернет і вебмастерингом.
 • З нами вже Алтайський Блогер, Ленар Амірханов, BlackPig.ru, Интернетные Штучки та інші, які просили їх не згадувати в цьому прес релізі, щоб потім зробити сюрприз.

  Власне яка ваша задача як інформаційного спонсора? Після старту «події» опублікувати у себе на блозі про це пост. Текст прес релізу я вам надам. Можете його прямо так опублікувати, а можете уникализировать текст і написати свою думку.

  Чекаю заявок. Заявки без логотипів не приймаються. Пропозиції можуть бути відхилені без вказівки причини, але причину відмови або прийняття я дуже буду намагатися вказувати.

  Welcome, хлопці.

  Терехов.