Заробіток на електронних сигаретах

562

Електронні сигарети (посилання вікі) — аналог звичайних нікотинових сигарет, але ніби як з меншою шкодою. По суті справи були винайдені для охочих кинути палити. Так як у курців є своєрідні звички не стільки в курінні, скільки в звичних механічних рухах рук, то тут електронні сигарети можуть їм допомогти у вирішенні питання згубної звички, поступово зводячи нанівець отруєння організму нікотином.

Не будемо сьогодні вдаватися в подробиці шкоди чи користі, так як це питання не цього блогу. Сьогодні ми поговоримо про те, як можна на цих електронних сигаретах заробити за допомогою такого інструменту, як SEO.

Звичайно нам для цього потрібна партнерка. Але про партнерку нижче. Почнемо з азів або джерел — де взяти конвертований трафік? Яка аудиторія? Ресурси якої тематики придатні? Як краще працювати? Ніж залучати покупців?

Конвертований трафік можна добувати в пошуку, але там на поточний момент достатньо висока конкуренція і якщо у google все більш-менш просто, то в yandex для потрапляння в топ доведеться попітніти. Є категорія НЧ продають запитів, йдемо сюди. Приємного мало. Тепер йдемо сюди — картина більш наочний. Але для більшої наочності можна подивитися і сюди. Як ми бачимо, в google з цією справою трафіку менше, правда є семантично схожий трафік з запитами типу «кинути палити як» або «сигарети без тютюну». Але все ж таки.

Тут виникає інша думка, що простіше заробляти на сигаретах, представляючи їх аудиторії в рамках сформованого ком’юніті або на ресурсах з великою общетематической відвідуваністю типу всяких порталів, блогів, новинарів, соціалок і багато чого ще. Тобто брати не якістю, а кількістю. Тоді потрібна зручна партнерка, щоб за допомогою «юзабилительного» функціоналу ресурсів пропонувати купити ці самі електронні сигарети. Варіантів конвертації трафіку кілька: розвішувати привабливі промо банери, залишати в тексті помітні посилання на партнерські сайти, де можна зробити покупки, а можна вбудувати форми замовлення прямо на сайті, щоб серферу не доводилося робити зайвих кліків. Для різних сайтів треба дивитися найбільш оптимальний варіант промо, який буде найкраще працювати саме на конкретному сайті. І для кожного з сайтів відстежувати той чи інший варіант. Можливо, не зайвим буде варіант з декількома видами промо на одному і тому ж сайті.

До мене в руки потрапила партнерка ponsmoney.ru — на ній і зупинимося.

Як я вже говорив, на сайті можна вставити форму замовлення електронних сигарет. Для цього в партнерці ponsmoney передбачений нехитрий скрипт, який можна вставити де завгодно і як завгодно. Можете створити сайт під електронні сигарети і прокачати його, а на видному місці сайту розмістити форму замовлення. А можете на розважальному порталі встановити форму замовлення. Приклад на скріні, який кликабелен.

Заробіток на електронних сигаретах

Можна «ліпити» красиві банери. Їх у партнерці є для цього дуже багато, як для «товстих» чоловічих електронних сигарет, так і для «тонких» жіночих.

Є такі на флеша.

Є і ось такі без флеша

Заробіток на електронних сигаретах

А ось ці жіночі.

Заробіток на електронних сигаретах

Є ще дуже багато інших. Промо матеріали у цій партнерці зроблені чудово. А крім промо можна просто вставляти посилання в тексти, ніби як купуй електронні сигарети тут (посилання). Правда, при цьому доведеться попрацювати над ефективними текстами, які, до речі кажучи, можете замовити у нас.

У ponsmoney реалізований механізм субаккаунтов, завдяки яким можна чітко відслідковувати роботу на тих чи інших сайтах, тих чи інших джерелах трафіку і на підставі цього робити правильні висновки про те, де і в якому напрямку працювати далі для досягнення кращого профіту.

У партнерці реалізований механізм паркування доменів. Якщо у вас є домени з трафіком і природними посиланнями, то можна спробувати заробити на парковці. Весь функціонал для цього в ponsmoney є.

Статистика в партнерці — максимально докладна, яка потрібна і чи можлива для партнерок по продажу товарів. Реалізована статистика по субаккаунтам, по переходах, по рефералам, з часу замовлення. Якщо раптом потрібно буде щось ще, пишіть в супорт, вас з задоволенням вислухають.

До речі, буквально вчора бачив в Рязані в одному з торгових центрів точку продажу електронних сигарет. Товар реально популярний і продовжує набирати популярність. Саме час цим користуватися.

Отже, партнерська програма PonsMoney сьогодні — це:

  • до 40% від суми замовлення кожного клієнта, а це близько 1320 рублів за замовлення;
  • 5% від заробітку ваших рефералів;
  • висновок будь-якої суми (мінімального порогу немає) на webmoney в найкоротші терміни за вашу вимогу;
  • постійно зростаючий, широкий інструментарій для роботи: паркування доменів, суб-акаунти, форма замовлення для вставки на ваш сайт;
  • детальна статистика по замовленнях ваших клієнтів і клієнтів ваших рефералів;
  • численні, різноманітні і постійно оновлювані рекламні матеріали в допомогу просування і зростання ваших доходів;
  • служба підтримки, яка готова відповісти на будь-яке ваше запитання у найкоротші строки, а також індивідуальний підхід до кожного партнера, для налагодження довгострокового співробітництва.

Дуже багато інформації розміщено на головній сторінці партнерської програми http://ponsmoney.ru/. Спробуйте і почніть заробляти. В якості десерту клікабельний скрін статті одного з партнерів.

Заробіток на електронних сигаретах

Терехов.

Відео сьогодні — фрагмент з фільму турист, в якому Джонні Депп курить електронні сигарети. Світовий тренд, однак.