Заробіток на іграх в рунеті за допомогою LiveGames

720

Про ігри в рунеті зараз багато де і хто розповідає. На тому ж Рифі по-моєму це обговорювалося, правда я не потрапив на доповіді. Суть в тому що ігри серферам цікаві. А якщо є інтерес, то це можна монетизувати. Сьогодні розповім як це робиться на прикладі livegames.ru.

Варіанти заробітку з партнеркою наступні: це оплата за залучення користувачів (оплата за реєстрації) і комісія з доходу реальних гравців, які грають на гроші. Природно, цього гравця в систему повинні привести ви. Це якщо в загальному. Як і завжди, при «влезании» зокрема питань з’являється набагато більше. Про них і поговоримо нижче.

Власне сайт системи http://livegames.ru/. Сайт партнерської програми http://partners.livegames.ru/. Для початку заробляння грошей треба в партнерці зареєструватися. При реєстрації до речі треба вибрати, чи будете заработывать на реєстраціях або на відсотках від виграшу гравців. Одночасно заработывать двома способами не можна.

Партнерська програма LiveGames.Ru існує і активно розвивається з 2005 року , в ній зареєстровано більше 2000 партнерів по всьому світу. На поточний момент знаходиться у відкритому тестуванні нова версія дизайну ігровий вітрини, яка за результатами березня-квітня 2011 року перевищила всі фінансові показники попередньої версії дизайну в два рази.

Щоб заробляти на іграх, потрібен трафік. Логічно, що ігровий або общетематический. Знайти його можна на розважальних сайтах, на торентах, добувати з пошуковиків за допомогою просування одностраничников або многостраничников, купувати на біржах або в системах контекстної реклами, рекламуватися в соціальних мережах (швидше за все у вконтакте, тут і тут солодкий дельфін ака Вайлдомен палив теми що і як). Джерел багато. Найголовніше, щоб трафік був якісний і цільовий, що прямим чином відіб’ється на ваших заробітках.

В скріншотах наведені приклади робіт деяких партнерів партнерської програми LiveGames.Ru. (Sign-up – реєстрації; deposit – кількість платежів ; cash-in – сума платежів в доларах США за курсом на останнє число звітного періоду).

Заробіток на іграх в рунеті за допомогою LiveGames
Активність аудиторії, наведеною у січні 2010р

Заробіток на іграх в рунеті за допомогою LiveGamesАктивність аудиторії, наведеною протягом 2010р

Найголовніше в цих скріншотах, так і без них, зрозуміти, що залучена вами аудиторія не зникає, а продовжує заробляти вам гроші протягом року. Ті якщо ви залучили юзерів в січні, то до грудня вони «працюють» на вас (у разі, якщо ви вибрали варіант заробляти на відсотку з залучених користувачів, а не на реєстраціях).

Я отримав інвайт в партнерку і знайшов там чимало цікавого

Установка ігри прямо в сторінку сайту

Припустимо у вас є геймерська аудиторія на повноцінному СДЛ ресурсі. Ви можете вбудувати гру прямо в сторінку сайту і тим самим не тільки утримувати користувачів на своєму ресурсі, але й дати їм можливість грати на гроші і тим самим заработывать на відсотках. Код вбудовується легко.

Вмонтувавши таке код

Заробіток на іграх в рунеті за допомогою LiveGames

Ви отримаєте таке для юзера

Заробіток на іграх в рунеті за допомогою LiveGames

Дуже цікаве і ефективне рішення для промо.

Рекламні банери

Їх велика кількість як форматів, так і самих банерів. Є і гіф, є і флеш, наприклад такий.

Заробіток на іграх в рунеті за допомогою LiveGames

Текстова реклама

Легко і просто можете отримати партнерські посилання і рекламувати їх де б то ні було, наприклад через контекстну рекламу в соціальних мережах. Тут вже цікавіше заробляти на реєстраціях.

Відомості про партнерке LiveGames.Ru (на 1й квартал 2011)

 • Ефективність монетизації общецелевого трафіку = 1,45 (руб./хост в місяць)
 • Ефективність монетизації для цільового трафіку = 3,55 (руб./хост в місяць)
 • ARPU* всього проекту = 49,5 (руб./реєстрації в місяць)
 • ARPU* для цільового трафіку = 90,8 (руб./реєстрації в місяць)
 • *ARPU (Average Revenue Per User (Середня Збирання Користувача) — термін, який показує прибутковість проекту в розрахунку на одного користувача.

  Самий приємний момент, що ви як партнер не ризикуєте виграшами залучених користувачів з точки зору законодавства РФ, оскільки виграші нараховуються в окулярах і їх не можна обміняти на гроші. І ще один момент — акаунт гравця довічно (назавжди) прив’язаний до вашого партнерського аккаунту. Отримавши його раз, ви в праві розраховувати на довічний відсоток з його виграшів, навіть якщо він перейде з вашого ресурсу на головний сайт, і продовжить грати вже там.

  Статистика деяких більш-менш успішних партнерів

  Заробіток на іграх в рунеті за допомогою LiveGames
  Партнерська статистика 1

  Заробіток на іграх в рунеті за допомогою LiveGames
  Партнерська статистика 2

  Заробіток на іграх в рунеті за допомогою LiveGames
  Партнерська статистика 3

  Цифри дуже навіть привабливі, партнерка біла. Варіанти промо самі різні. Трафіку цього повно, здобувається легко, як безоплатними, так і платними методами. Гроші в цій ніші є. Залишається тільки почати працювати і заробляти. Попрацювати як слід, а потім цілий рік кайфувати. Вибір за вами.

  Терехов.

  Відео сьогодні — підбірка різних трюків.