Заробіток на рефератном трафіку

600

Спонсор посту — купівля двері Волховец.

Коли-то я сам був студентом, ох вже й солодкі це були часи. Всіх нас, студентів, можна було умовно розділити на кілька частин виходячи з матеріального добробуту, причому непринципово, звідки йшли коріння, з батьківських гаманців, багатого спадщини або власного бізнесу студентів.

Що найдивніше, серед першокурсників були і такі, хто вже сам гідно заробляв і міг дозволити собі шикувати на студентських дискотеках. Ну а ще всіх нас можна було розділити на тих хто вчився сам для себе, і тих, хто навчався для отримання скоринки. Перші зазвичай лабораторні та курсові роботи писали самостійно, другі в останній момент переробляли курсові роботи перших і з працею здавали їх на трійки. Серед других так званих «фінансово достатніх» було десь полавина і вони часто «замовляли» виконання курсових та лабораторних «на стороні». В принципі в будь-якій групі 3-5 таких людей можна знайти. Це з одного боку.

З іншого боку, у мене є два брата. Один програміст, був старшим кодером при розробці http://ikar62.ru. Другий сетевик, працює в одному з найбільших провайдерів інтернет міста Рязані, при бажанні може трьома кнопками залишити без інтернету половину міста Рязані і сусідні регіони. Потім тими ж трьома кнопками повернути все назад. Може мені вдома зробити безкоштовний інтернет на швидкості 100 Мбіт.

Я до того, що один що другий чудово уявляють собі, що таке бази даних, як влаштований інтернет і принципи роботи мережних технологій. Тим не менше на іспиті то по базах даних, то по мережам вони отримали трійки, так як «не знають» предмета. Смішно, звичайно.

Тепер прийшла пора писати диплом, а у них немає не те що бажання, а навіть часу, щоб почати рутинну роботу з оформлення пояснювальної записки до дипломного проекту. Тему диплома можна взяти прямо з офісної роботи, структуру бази даних того ж ikar62.ru, приблизну структуру бази даних у корпоративній CRM — для диплому за очі. І з впровадженням проблем не буде. Але є одне але — це час і муторность, яке має місце бути. А зайвого часу у хлопців реально немає. Тому що вони знають ціну своєму часу і з точки зору витрачений час/профіт їм не зовсім вигідно витрачати свій час на оформлення пояснювальної записки.

Правда є партнерка r-money, але про неї трохи пізніше. Спочатку один із варіантів заробітку.

Створюємо сайт в рамках регіону, де детально розповідаємо, що ви досвідчений викладач, але принципово не палите своїх контактів, пишіть курсові, дипломи, які викладаєте і продаєте на сайтах партнерки, щоб автоматизувати процес купівлі-продажу. Ну а потім грамотно розповідаєте одногрупників та однокурсників про цей сайт і гадаєте, що ж за викладач його створив.

Збираєте на цьому сайті платоспроможну аудиторію і «зливаєте» трафік на один із сайтів в залежності від категорії на один з 2х сайтів — готові роботи або заочників.

Можна ще більше посилити охоплення, пізно ввечері розклеїти оголошення в певних місцях рідного вузу. Створити пару топіків на топових регіональних форумах… Політ фантазії необмежений. Інший варіант — це звичайно ж пошуковий трафік, як платні (контекст), так і безкоштовний (просування в пошукових системах). Ну а при роботі з партнеркою r-money ви отримуєте.

 • За кожного клієнта, який прийшов по вашому партнерському посиланню і купив роботу — 30% від її вартості.
 • Дохід вебмастера за продаж однієї роботи в залежності від її виду – від 100 WMR до 3000 WMR (дипломна — 3000 WMR, звіт по практиці — 1000 WMR, курсова — 900 WMR, інші роботи — 700 WMR, квитки до іспитів та іспит — 600 WMR, контрольна — 500 WMR, реферат — 400 WMR, креслення — 100 WMR).
 • Якщо брати категорію платоспроможних студентів, яким потрібні просто скоринки, то при найближчому розгляді (принаймні на моїй практиці) вони не зовсім розуміють як заробляти в інтернет і схему партнерських відрахувань. Ні, вони звичайно припускають, але… Один з моїх одногрупників, з яким нещодавно спілкувалися на тему бізнесу, довго допитувався, як я заробляю в інтернет. Я йому довго намагався це справа пояснити, але він так і не в’їхав. А курсові, наскільки я пам’ятаю, купував.

  Строки виконання робіт у партнерці

  • Дисертація: 4-8 місяців.
  • Дипломна: 5-10 днів.
  • Курсова: 3-5 днів.
  • Контрольна: 1-2 дні.
  • Семестрова:2-8 днів.
  • Реферат: 1-2 дні.
  • Інше: індивідуально.

  Про промоматеріали

  • Перегляд статистики по размым типами промо (легко визначити найбільш ефективні)
  • Настроювання каналів у промо-матеріалах.
  • Динамічна посилання
  • Скрипт контекстної реклами (аля яндекс директ, але тільки для ваших сайтів)
  • Ротатор банерів для ваших сайтів, щоб не було зациклення на одному.
  • Каталог готових робіт — можете вбудувати прямо в ваш сайт.
  • Плагіни каталогу готових робіт для wordpress, dle, joomla та drupal (просунуті студенти — все зроблено для вас, щоб не заглиблюватися в тонкощі програмування).
  • Форма заявки — її теж можна вбудувати багато куди, при бажанні навіть на сайт вузу або групи (якщо буде доступ).
  • Форма заявки за телефоном (це для тих, хто боїться палити свої заявки через інтернет або у кого немає інтернету вдома).
  • Форма пошуку готових робіт — знову ж дуже зручно вбудовувати в уже існуючий сайт.
  • Форма пошуку готових робіт з видачею на сайті — розвиток попереднього пункту стало ще зручніше.
  • Дамп бази готових робіт — для тих хто зовсім просунутий студент.
  • Кейворды — 800000, для тих хто розуміє про дорвеї і про білу оптимізацію, дуже стане в нагоді.

  Заробіток на рефератном трафіку

  Я знаю, що серед вас є студенти. Хлопці, починайте заробляти вже зараз. Озирніться навколо — поруч повно грошей, за якими треба просто нахилитися в потрібному місці і в потрібний час. Заодно в процесі ви освоїтеся в створенні і монетизації сайтів, а цей практичний досвід просто безцінний і сильно знадобитися вам у майбутньому.

  Про фактичний конверт

  На readywork.ru мінімальний конверт 70$ за 1000 кліків, на заочнике від 150$, конверт замовлення заявки від 1 до 3-5 ,залежить від якості трафіку. Причому, слід врахувати, що r-money одна з не багатьох партнерських програм які в рунеті враховують повторні продажі вчинені одним клієнтом. Число повторних замовлень становить близько 30%, що істотно збільшує дохід вебмастера. Cookies встановлюються на рік — ті протягом року ви отримуєте комісію з повторних замовлень.

  Терехов.

  Відео просто мега — як студенти МДУ звалюють з пар.