Знову про «підкорення» регіонального топа яндекса

39

Про вартість SEO в регіонах я вже писав. Сьогодні знову поділюся нещодавно отриманим досвідом. Власне це навіть не досвід, а результат.

Звернувся до мене знайомий зі своїм інтернет магазином автозапчастин. Потрібен йому був рязанський пошуковий трафік. І бажано з мінімальними разовими вкладеннями. Спілкувався він з кількома представниками «нашої» професії, чого-то там наговорили йому, цінники назвали, казок понарозказували.

І тут він до мене достукався, сіли, поговорили, розповів йому все є. Розповів скільки буде коштувати, що треба буде зробити. А власне одноразова оплата за внутрішню оптимізацію і тексти копірайтерам моїм.

Зробили, розмістили тексти, карту сайту оформили, роботс налаштовано правильно, панель вебмастера відвідали, підкрутили там все що треба і результат не змусив себе довго чекати.

По всьому передбачуваному пулу запитів отримали топ-10 яндекса через апдейт після індексації. Позиції я знімав десктопним виндовым serpparser, який мені дали на тест для написання огляду. Власне ось такий отчетик вийшов, який можна імпортувати в будь-який зручний формат. Я імпортував в html.

Пошукова фраза yandex (Область пошуку-Рязань (11))
автозапчастини для деу нексія 1
автозапчастини шкода 1
автозапчастини subaru 1
автозапчастини ctr 1
автозапчастини mini 1
автозапчастини seat 1
автозапчастини бмв 2
автозапчастини для фольксваген 2
автозапчастини хонда 2
автозапчастини skoda 2
автозапчастини volvo 2
автозапчастини volkswagen 2
автозапчастини mazda 2
автозапчастини ауді 3
автозапчастини мазда 3
автозапчастини японія 3
автозапчастини mitsubishi 3
автозапчастини bmw 3
автозапчастини для японських авто 4
автозапчастини audi 4
автозапчастини інтернет магазин 5
автозапчастини для міцубіші 5
автозапчастини міцубісі 5
автозапчастини форд 7
автозапчастини для американських автомобілів 8
автозапчастини бош 9
автозапчастини 24
автозапчастини для іномарок інтернет магазин 27
автозапчастини з америки 48

При всьому при цьому на посилання не було витрачено ні копійки. Навіть постової зі свого блогу не розміщував. Тільки внутрішня оптимізація і унікальні тексти. В принципі, на сайті ви можете самі легко визначити по рязанській видачі. Ну а ми поки що будемо працювати далі над великим пулом запитів, щоб охопити максимум рязанського серпа за трафиковым конверсійним запитам.

Повторюся, в регіонах поки що конкуренція мала або її зовсім немає, ринок порожній, якщо встигнете його зайняти і почнете працювати — знімете багато вершків. Працюйте.

Терехов.

Постової — ще один сайт Безколесного http://egorsergeev.ru/.

Відео сьогодні — порятунок кота.